Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engednek babysitterk...

Miért nem engednek babysitterkedni a stílusom miatt? 13L

Figyelt kérdés

A szomszédunknak 2 kisgyereke van, 4 és 5 évesek. Anyukám felajánlotta, hogy én úgyis unatkozom, vigyázhatnék a kislányokra. Én benne lennék, vigyáztam már más kisgyerekekre, szeretem őket. A szomszéd viszont elutasította, mikor megkérdeztük, hogy miért, azt mondta, hogy a stílusom miatt...Most azért vigyáz a kislányokra egy velem egykorú anyuci kedvence lánygyerek, mert én kihúzom a szemem és zenekaros pólókat, szakadt farmert hordok és esetleg néha eljárok koncertekre, hangosan hallgatok punkrock-ot és gitározom. Pedig felelősségteljes vagyok, tudok főzni, elsősegélyt nyújtani, máskor pedig ha vigyáztam gyerekekre megtanultam eljátszani a Bóbitát, stb, szóval szórakoztatom is őket. Akkor miért ilyen elutasító? Születésemtől ismerjük őket.

13,5/L


2011. aug. 21. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak megbántani,de még te magad is gyerek vagy,én sem bíznám rád a gyerekem.
2011. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Két kicsi gyerek mellé én is inkább olyan babysittert hívnék, aki ápolt, rendes ruhákba öltözködik és az életvitele nem viheti rossz irányba a gyerekeimet.

A külsőd a te marketinged és az első visszajelzést már megkaptad. Egy állásinterjúra is rendes ruhába mennél, így lehet hogy a leendő "munkaadóid" akik a szomszédaid lettek volna, egy kicsit összeszedettebbnek kellett volna mutatkoznod.

Szabadidődben természetesen úgy öltözködsz ahogy szeretnél, de mint látod, ezt a szomszéd nem tolerálta.

2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Szíve joga úgy dönteni, ahogy akar.

Lehet, hogy nagyon megbízható vagy és biztos vagyok benne, hogy nincs semmi baja veled, csak nem akarja, hogy egy punck-rock stílusú fiatal hölgy legyen előttük a példa.

Ő nem csak azt nézi, hogy Te mennyire megbízható vagy, hanem, hogy a gyerekei nagyon megszeretnek, és utánozni akarnak majd.Ne ezt nem szeretné szerintem...

Egy anyuka

2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

igen , nem tetszik a stílusod neki és nem akarja hogy a gyereki átvegyék az általa rossznak vélt stílust.



Én nem ítélem el a rock-os fiatalokat, de ha lehetne választási lehetőségem egy rocker és egy átlagos kinézetű lány között akkor én is az átlagos csajt választanám.

2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak ott leledzik a hiba, hogy majdnem minden nap anyuval kávézik, vagy náluk vagy nálunk és addig is rám vannak hagyva a kicsik:P
2011. aug. 21. 21:43
 6/24 A kérdező kommentje:
A másik lánynak meg kinn van a fél tőgye.
2011. aug. 21. 21:44
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy veled vannak egy kis időd, de egész napra nem akarja rád bízni,

az meg, hogy valakinek ki van a dekoltázsa már f4el sem tűnik senkinek a mai világban, főleg, hogy nyár van és meleg. Ezt most el kell fogadnod, te nem kellesz neki gyerek vigyázásra a másik kell neki

2011. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Maradok a rajznál és a zenénél:D (láttam már óvónőképzőben gótot)
2011. aug. 21. 21:49
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Ha nekem kéne választanom az átlagos, és a rocker lány közül a rocker lenne mindenképp... :)


Egyébként ez tényleg fura, hogy azért eléggé ismeritek egymást, ahogy leírod hogy azért engedjen.


13/F

2011. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mivel Te annyi idős vagy, mint én, gondoltam, hogy az "extrémebbet" választanád:D
2011. aug. 21. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!