Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják rám azt, hogy...

Miért mondják rám azt, hogy stréber?

Figyelt kérdés
8.-ig kitűnő voltam, most megyek gimibe. Nem tanulok sokat. Heti háromszor táncolni járok. Sok barátom van.(Nem vagyok csúnya.) Mégis páran azzal piszkálnak, hogy stréber vagyok. Az elején még nem törődtem vele, de most már nagyon idegesítő.
2011. aug. 23. 21:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
29%
Justin Bieber csak egy példa volt, mert sokan írják itt hogy irigyek rád. JB rajongói is csak azt mondják hogy azért utálják sokan mert irigyek rá. Szerintem ez elég nevetséges feltételezés...
2011. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

a kitűnőség az oka.

a széséged nem minden.


én például elképeztően jól nézek ki és nem is vok kitűnő így stréber sem.

2011. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a Justin Bieberes nem volt jó példa, mert őt van okuk utálni, azért mert rosszul énekel..engem meg nincs okuk utálni. (amúgy nem is utálnak, mert általában a barátaim piszkálnak azzal, hogy stréber vagyok..)
2011. aug. 24. 22:22
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát lehet utálni JB-t de azért az túlzás hogy rossz hangja van. Én nem dicsérni akarom de hallottad már MM-et? (jb magyarországi hasonmása) Na hát az tényleg egy borzalom J klasszissal jobban énekel nála... de igazából tök 8 nagyon elkanyarodtunk a témától...
2011. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Háte eléggé elkanyarodtunk. És igazából nekem mind1 Justin Bieber, valakinek tetszik a hangja, valakinek meg nem. Ennyi..
2011. aug. 24. 23:27
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem irigyek és igen félig meddig jó példa volt JB. Azért mondják, hogy stréber vagy, mert a szemükben "ciki" jó tanulónak lenni és igen, nincsenek tisztában a szó jelentésével. Nem, te kedves kérdező, közelről sem vagy stréber, szimplán okos és szorgalmas. Csak az a baj, hogy ez az iskolás években (igen, a gimnáziumban is) "gáz"nak számít, köszönhetően a sok üresfejű egyénnék. Tényleg csak annyit tudsz tenni, hogy egy bájos mosoly kíséretében beintesz nekik. Majd meglátjuk ki röhög, amikor te azt csinálod, amit szeretsz (mert felvettek arra az egyetemre/képzőre) míg ők a Tescoban pakolják a kiflit meg a joghurtot. Kitartás!
2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
0%
szerintem azért mondják mer büdös vagy
2011. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Metalheadproject válasza:
figyelj,engem sokat strébereztek,mert 6.ba kijutottam egy országos versenyre,és jóba lettem a tanárommal a felkészülés alatt...volt haverom meg autószerelőnek készül 2,4es átlaggal,szóval van mivel visszaszólnom.a helyesírása is 0,"tucc","kinem álom"és társai
2011. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
azért ne essünk át a ló túloldalára sem
2011. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!