Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják rám azt, hogy...

Miért mondják rám azt, hogy stréber?

Figyelt kérdés
8.-ig kitűnő voltam, most megyek gimibe. Nem tanulok sokat. Heti háromszor táncolni járok. Sok barátom van.(Nem vagyok csúnya.) Mégis páran azzal piszkálnak, hogy stréber vagyok. Az elején még nem törődtem vele, de most már nagyon idegesítő.
2011. aug. 23. 21:50
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Sokak szerint "gáz" az, ha valakinek jók a tanulmányi eredményei. Szerintem nem, és jó, hogy ti is így gondoljátok. Köszi a tanácsokat, tippeket! :)
2011. aug. 23. 23:27
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
majd te nevetsz rajtuk amikor nyáron tanulniuk kell a pótvizsgákra :D
2011. aug. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
14%

Jaj szokjunk már le erről " mert irigyek" szerintem annyira ócska lejáratott kifogás már... Miért lennének irigyek? Tudtommal az iskolába nem az a menő aki jó tanuló... Miért mondják hogy stréber vagy? Mert az vagy? XD


De most komolyan egy tipikus példa: azért utálják Justin Biebert mert irigyek. Marhára lehet irigyelni hogy a fél világ utálja, kb az egész élete előre meg van írva, és 12 éves kislányok vannak belezúgva. Irigylésre méltó.

2011. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehetnek rá irigyek, mert ő velük ellentétben megalapozza az életét. Engem kiközösítettek az iskolában, mert jól tanultam. Utólag tudtam meg, hogy borzalmasan irigyek voltak, hogy kiegyensúlyozott életem volt, boldog párkapcsolattal, és mellette még jól is tanultam, ők meg cigiztek, drogoztak, és ott b*szták el az életüket, ahol tudták. Azon kevés ember közé tartozom, aki bejutott az általa áhított egyetemre, ők nem. Összességében sokkal jobban jártam, mint ők, hiába nem voltam "menő" :)
2011. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként a stéber zsó jelentése lelkes
2011. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azért is lehetn0ek irigyek mert sokan 3-4 órát tanulnak a négyesért vagy 3-masért akkor az 5ösért mennyit kellhet tanulnia + jóba lenni tanárokkal ezt gondolják sokan
2011. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
a stréber németül törekvőt jelent! ezek szerint te törekvő vagy.
2011. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
És, hogy jön ide Justin Bieber??
2011. aug. 24. 13:59
 19/29 A kérdező kommentje:
Amúgy tisztában vagyok a stréber szó jelentésével, de akik rám mondják, azok nem.
2011. aug. 24. 14:01
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem is szokták mondani, pedig sosem voltam kitűnő (bár a 4,5-ös átlag mindig megvolt, többnyire fölötte mozogtam). Hülyék, le kell őket sajnálni. Nagy valószínűséggel csak a pontot keresik, ahol beléd tudnak kötni, bármiféle különösebb ok nélkül. De ilyenek a gyerekek (sokszor én is), nincs ebben semmi új.:D
2011. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!