Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy hitethetném el anyámmal,...

Hogy hitethetném el anyámmal, hogy nem tudok egyszerre több helyre figyelni?

Figyelt kérdés

Már elmondtam neki ötezerszer, de mintha meg sem hallotta volna. Változatlanul beszél hozzám, ha koncentrálok valamire (pl. olvasok), ráadásul töklényegtelen dolgokról. Ki is jelentette már egy párszor, hogy ő ezt nem hiszi el, mert neki mindig ment. Miért olyan rendkívül hihetetlen ez? Más is jár hasonló cipőben?

(Tudom, hogy nem ez a legfontosabb dolog a világon, de már baromira idegesít.)


2011. aug. 25. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne idegesítsen! Szegény anyádnak más öröme nincs, mint a lányát szórakoztassa a hülyeségeivel, igazán kibírod...
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy másban nem leli örömét?:D
2011. aug. 25. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha már nagyon idegesít állj fel és mondjuk igyál valamit vagy menj el wc-re hátha megunja, hogy várjon rád
2011. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

tudom milyen, nekem azt csinálja hogy amikor a vécén ülök odajön és beszél hozzám :D baromi idegesítő, de azt mondta, hogy azért ilyenkor beszél velem, mert csak ilyenkor érek rá :D

de megkértem, hogy hagyjon békén. szerintem ha szó nélkül felállsz, és kimész inni vizet, vagy vécére, akkor lehet, hogy megsértődik, de leesik neki. szóval csinálj úgy, mint aki nem veszi észre ... persze ha megsértődik, akkor nem a gyakorikérdések.hu-n olvastad a tippet :D

2011. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ez tényleg beválhat.:D Mondjuk most, hogy elkezdődött a suli (és ő is melózik), valószínűleg leáll majd egy kicsit, de majd ha már nagyon idegesít, élbe lép ez a taktika.

Kösz a válaszokat!:D

2011. szept. 3. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki, hogy álljon le picit.
2011. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ivan Iljics ***** válasza:

Ha jó könyvet olvasok akkor csak harmadjára hallom meg ha hozzám szólnak.

De már hozzászoktak. :D

2011. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!