Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Ti mit csinálto...

Kamasz lányok! Ti mit csináltok, amikor egyszerre 5-6 fiú vesz körbe titeket? Csak engem zavar? 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 20:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
86%

Szlovákiába 10 fiú közt voltam egymagam lány a fiúk nyomultak Én nyomultam egy sráchoz és nagyon jókat hülyültünk IMÁDOM ŐKET Nagyon jó barátságok születtek:)

Semmi különöst nem csináltam csak beszéltem meg állandóan a fiú közelébe voltam aki tetszett nagyon élveztem :) Engem nem zavar :)

2011. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) :) :) !


Bocsi, de hogy kell bexélni ?


31. N


Nem vagyok kamasz, de nagyon nem zavar ha 5-6 fiú körülvesz :-D sütök nekik pogácsát :-)

2011. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Én kifejezetten szeretek fiútársaságban lenni, mert könnyebben el tudom engedni magam velük, mint a lányokkal. SZóval én ellenék. :)
2011. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szándékkal vesznek körbe. Ha haverokról/o.társakról van szó, akkor kifejezetten élvezem a szituációt, úgy viselkedem, ahogy máskor szoktam.
2011. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát én laza vagyok mikor csak hujulunk meg viccelodnek velem :D tiszta jooo kozéppontban lenni, meg tudni azt,h kedvelnek meg jo csajnak tartanak .... meg még azis oké,hogy nyomulnak ..de mikor már el hív az egyikuk és 2esben vagyok vele, akkor már kicsit zavarba jovok :S ezen kéne dolgozni még :S
2011. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jajj...én nagyon bírom.:D Majdnem mindennap ez van,legjobb haverom és az egyik olyan pasi előtt ülök,aki nagyon tetszik és egész szünetben csak beszélünk meg hülyülünk és aztán jön a többi fiú haver és ott hülyülünk minden kicsi dolgon. ÉS amikor észreveszem,hogy mi a szitu már csak én vagyok egyedül lány,mert barátnőm lelécelt és 9-10 fiú körülöttem. Mellesleg egész órán beszélünk a tanárok már pikkelnek rá,pedig még csak ma van az első nap. Főleg azért gyűlnek ennyien körénk,mert mi vagyunk az osztályban a legnépszerűbbek és,mert 4 fiúnak tetszek az osztályból,és nem nagyképűsködésből írom. Ne légy zavarban! Tök jó,hogy csak rád figyelnek,mert akkor úgymond te vagy az,aki a legfontosabb.Fogadd meg!Beszélj és mosolyogj sokat!

13/L

2011. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hülyülök, nem zavarnak jó érzés fiúkkal bandázni :D

L/14

2011. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ma is 5 fiúval meg egy barátnőmmel voltam, és én úgy gondolom, hogy a fiúk sokkal viccesebbek és megértobbek, mint a lányok.(nem szándékból) Én nagyon eltudok velük hülyéskedni és soha nem jövök tolük zavarba. Max.attól aki nekem tetszik és elmegy akár mellettem vagy valami. Na ezt soha nem értem meg miért... :'D
2017. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!