Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon engedélyezik ezt a evet? Mert át szeretném majd valamikor neveztetni magam, csak nem hiszem hogy lehet o. O

Figyelt kérdés

most vagyok liliána (amit egész életemben gyűlöltem)

és úgy döntöttem,majd valamikor átkereszteltetem magamat April-re :)

valamiért nagyon tetszik :D

csak az a baj hogy ugye külföldi név

és nem hiszem hogy engedélyezik :S

lehetne ez a nevem?

13l


2011. szept. 1. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Valóban, így leírva nem lehet, esetleg Épril vagy Áprilka. :D (ismerek Áprilka nevű lányt...)

Ha kiköltöznél valahová (pl USAba, bár kötve hiszem, mert nagyon nehéz kijutni, Ausztráliába szintúgy), szerintem hivatalos dokumentumokban akkor is úgy kell majd leírni, hogy Épril, csak ékezet nélkül, tehát "Epril".


Amúgy az ilyen angol nevek magyarul leírva nagyon gázosak. :D A Liliána 1000x jobb.

2011. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

nem tom,de engem akárhányan mondják hogy szép nevem van,akkor is gyűlölni fogom xD

amúgy akkor nem lehetne úgy hogy akkor itt is úgy irom hogy April csak Éprilnek ejtem? :S

meg a magyartanárt Angellánek hívják (így kell leírni) de Angéla néninek kell nevezni :D

ezért gondoltam hogy akkor nekem is lehetne így hogy Aprilt irok és Éprilt ejtek :D

2011. szept. 1. 17:06
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
én mindig Liliána szerettem volna lenni :)
2011. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hát hallod,van egy fura ízlésed :D
2011. szept. 1. 18:16
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
miért fura? :D
2011. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
ennek gyökérebb nevet min az april-épril már nem is találhattál volna...gratulálok :D
2011. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

18:39 hát azért mert milyen név már xDD

utolsó: ízlések és pofonok :D

2011. szept. 1. 21:37
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

18:39-es vagyok : hát olyan gyönyörű név :)

az April milyen név már? :S

2011. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

szép *-*

amúgy csak onnan jött hogy az egyik kedvenc sorozatomban is April-nek hívják a kedvenc szereplőmet :P

2011. szept. 2. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!