Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok ilyen? Ez annyira...

Miért vagyok ilyen? Ez annyira fura, és mindig ezt csinálom.

Figyelt kérdés

Na ott kezdem hogy otthon vagyok és készülődök valahova, de ha nem is, egyszer csak a családom előtt odadobom hogy : Ronda vagyok! Ilyenkor mindig megszólal anya hogy Nem is, te nagyon szép vagy! És tesóm is hogy szép vagyok (22/L tesóm és nagyon sok barátja van és nagyon szép). A suliban is azt mondják hogy csinos vagyok és szép, de mikor én egyedül a tükör elé állok azt mondom hogy ronda vagyok... Nem tudom miért nem hiszem el amit mások mondanak... És mikor mondok valamit azt érzem hogy de hülye vagyok, vagy mielőtt megszólalnék inkább azt gondolom: Úgy is szart mondok úgy hogy nem szólalok meg... | Pedig mások szerint jófej vagyok miért van ez?


14/L


2011. szept. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mégis mit mondjanak a szeretteid? hogy tényleg ronda vagy? :) Inkább öntsenek csak beléd önbizalmat, akkor mindjárt szebb leszel.

Persze biztos vannak nálad szebbek, de az is biztos, hogy valakinek meg te tetszel és nem az, akit te szebbnek látsz magadnál.

2011. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

pfuu deh ismerős komolyan!!!!..:Dén ish akárhányszor belenézek a tükörbe naon csúnyának tartom magam..

főleg h pattanásos vagyok nagyon és vannak olyan nagy mérgespattanásaim is.. sokszor úgy érzem mintha nem lenne az orrom vagy a szemem a helyén...;))..és 8. végén nagyon szép hosszú hajam volt... oan derékig érő....és levágattam.. nem akartam ennyire de nagyon rövidre sikerült..és szerintem nagyon rosszul áll..:(...és vizhangokat is kaptam már h nem áll jol nekem máskotól meg hogy nagyon jól áll!!...ugyhogy..:-j... de már nem annyira érzem ezt az érzést.. néha néha még előtör bennem.. de tudod nem az számít hogy kivülről milyen szép vagy meg milyen jól nézel ki.. hanem az hogy mi jó a lelked és hogy miért szeretnek a barátaid!!!! nekem sok barátom van.. aki annak ellenére hogy nagy mérgespattanásim vannak szeretnek és megbíznak bennem..:D...és nyugodtan merjél megszólalni..!!.. nefélj h kinevetnek.. tudom hogy ez nem könnyű hiszen én ish egy kicsit ilyen vagyok de ha kinevetnek nevess te is velük.. ne vedd magadra....és így már te is jól fogod érezni magad... és hidd el, fontos vagy te is a barátaid és a családod számára is!! örülj nekik hogy vannak neked.. mosolyogj és légy kedves velük..;)...:Dsok sikert. és bizzál magadban!!!!!

2011. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!