Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8. -osok, eldöntöttétek-e...

8. -osok, eldöntöttétek-e már, hogy hová mentek középiskolába?

Figyelt kérdés

Ha igen melyikbe ? illetve hol laksz ?

kort és nemet is PLS


2011. szept. 15. 16:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

8.-os vagyok, 14 éves lány. Tiszakécskére járok a Móricz Zsigmond Általános Iskolába. Mivel természettudományi tantárgyakból elég jók az eredményeim (értsd: versenyeken is nagyon jó helyezéseket értem el)

Így természettudományi tagozatos gimnáziumban gondolkodok. Ami így felmerült, Pesten az ELTE Apáczai Csere János gimnázium, a Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium és a Berzsenyi Dániel Gimnázium.

A környékünkben a kecskeméti Katona József Gimnázium, illetve Szegeden a Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.

Remélem segítettem neked! Igazából engem a pestiek érdekelnek :)

És te kedves kérdező? eldöntötted? ha igen, hová?

2011. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 13 éves lány vagyok. Szigethalmon lakom, de Budapestre megyek, egy gimnáziumban, amire rábökök. Mivel én kommunikációs szakra mennék, nem tudok, mivel amit én szeretnék, abból csak fősuli van. Addig kijárok egy gimit, hogy utána tudjak menni a kommunikációs szakra. Egyébként pont ma vettem ki egy ezzel foglalkozó könyvet a könyvtárból. Csepel környékén nézek gimnáziumot. Sok sikert neked is! :D
2011. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

Hódmezővásárhelyen lakom, és itt szeretnék tovább tanulni Infó szakon a Gregus Máté szakképző központ mivel

nagyon érdekel az informatika , iskolai versenyeken többször értem el első helyezést.Ezen kívül a szüleim, barátaim is támogatnak.

Ha minden összejön utána szeretnék Budapestre járni a Kossuth Zsuzsa Egészségügyi Gimnáziumba:)

14/L

2011. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

hello :D

Miskolci lakos vagyok és én a Ferenczi Sándor Egészségügyi szakiskolába akarok menni :D és remélem felvesznek!! :) ez nagy álmom...:) de még jelölöm a Fáy Andrást külkereskedelem-re :) ja 15L :D

2011. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :) Nem írom le hol lakok, lényegtelen, mert nem Magyarországon élek.

Egészségügyi középiskolába szeretnék menni, ezt 6.-os koromban döntöttem el, előtte matematikai tehetséggondozó gimnáziumba szerettem volna menni (ezt pedig 2.-os koromban döntöttem el, és kitartottam mellette 5.-es koromig), de 6.-ban rájöttem, hogy a matek (és fizika) az nem nekem való, és úgyis gyermekorvos szeretnék lenni, úgyhogy inkább megyek egészségügyibe. A gyakorlatokat nagyon várom, de azok majd csak 10.-ben kezdődnek majd el, mint ahogy a főbb tantárgyak többsége is. Közben tavaly rájöttem, hogy a kémiát sem nekem találták ki, de mostmár egye fene.:P


14/L

2011. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy hova még nem döntöttem el. És kémia-biosz szakra. 13/L
2011. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%

Nyíregyházán élek, és a Krúdy Gyula Gimnáziumba szeretnék menni.(A negyedik legjobb az országban. Bioszra, mert orvos szeretnék lenni.)

14/L

2011. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Celldömölkön lakom, és Sárvárra a Tinódiba fogok jelentkezni, emelt angolra és németre. :) Amúgy én is egészségügyis leszek (mentőtiszt). :)
2011. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%
Ahova felvesznek
2011. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Kazincbarcikai vagyok és az Írinyi be szeretnék menni közgazdaságira,ha addig be nem zárják:P

b terv Ózdon a SZIKSZI

:)14/L

2011. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!