Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Engednétek a 14 éves...

Szülők! Engednétek a 14 éves (most megy középiskolába) lányotoknak h befesse a haját? - vagy csak esetleg kimosható hajfestékkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%

Miért kell hajat festeni? Őszül? Hullik a haja?

Nem ér még rá 18 évesen?

Miért kell már most tönkretennie a hajhagymáit?

30 éves korára részlegesen meg fog kopaszodni.

2010. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Először szerintem színezőt próbáljon ki esetleg melírt!
2010. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
60%

Szia.Nekem idén lett először befestve a hajam barnáról feketére.Anuyék megengedték nem kellett őket nagyon győzködnöm.Szerintem engedd meg neki,ha te vagy az anya.Nincs benne semmi rossz.

14/L

2010. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%

13:10:

Ugyan miben nincs rossz??Abban,hogy elkezdi most festeni a haját és 30éves korára már festés nélkül a még megmaradt haja őszülni fog.Végülis tényleg tök jó dolog lehet 40 évesen majdnem kopasznak lenni nő létére...


Szerintem nem kell ezt elkapkodni.Ha pár év múlva is akarod,akkor tessék csináld meg,végül is neked kell elviselni majd a következményeket is.De akkor is először a színezőt próbáld ki,hogy tetszik-e egyáltalán ha más színű a hajad.

15/L

2010. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem először csak a melirt próbáljad ki...Nekem pl szőke tincsek vannak, az egyébként barna hajamban. JA és nekem anyum csinálta, mert fodrász. És az ég világon nincs semmi baja a hajamnak...


14/l

2010. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%

13:10es vagyok.Az igazi hajam szine sötétbarna,már majdnem fekete.Júniusban festettük be.Most július vége van és még mindig fekete a hajam,nem lehet látni,hogy nőne le.Kérdeztem barátnőm anyukájától,aki fodrász,azt mondta,hogy bőven elég ha két havonta festem be.Semmi baja nincs a hajamnak,nem hullik,nem száraz,ugyanolyan,mint régen volt csak épp fekete.Mielőtt befestettem itt gyakorikérdéseken olvastam rengeteg olyat,hogy "hullik a haja valakinek a fekete festéktől" én is féltem ettől,de nekem egyáltalán nem hullik szerencsére.Még mindig ugyanolyan egészséges a hajam,mint egy hónapja volt és egy kicsit se bántam meg,hogy befestettem.

14/L

2010. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

En 15 voltam, mikor elkezdtem szinezni a hajam...aztan abbahagytam egy idore ugy 22 korul. Aztan kiprobaltam a rendes hajfesteket ugy 27 korul de nem volt turelmem festegetni a toveket(napi sok ora melo, alacsony narciszizmus), ugyhogy alig vartam, hogy lenojjon. Most vagyok 36. Egy db oszhajszalam sincsen, pedig apam oldalarol siman orokolhettem volna. A hajam nem a festestol ritkult meg egy kicsit, hanem a stressztol de meg mindig mesze vagyok a kopasztol...jo minosegu a hajam, szep fenye es jo tartasa van.

En a magam esetebol vonatkoztatva, siman megengednem a lanyomnak, hogy szinezze a hajat. Meg ne fesse...

2010. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
36%
13:47 -es hozzászólónak: ennyire naív nem lehet valaki, hogy egy hónap hajfestés után kijelented, hogy a te hajadat nem szárítja és nem hullik tőle.... Istenem! Majd megbeszéljük a 10dik festés után! Semmiképp nem ajánlom annak, akinek szép, egészséges haja van. Teljesen felesleges. Nekem is volt festetve, tinikoromban kezdtem, soha a büdös életben nem fogom támogatni benne a lányom. Kevés ennél nagyobb hülyeség van, ami alapvetően tönkreteheti a külsőt. A szinezőnek elégnek kell lennie ennyi idősen!
2010. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
Gyógynövény boltba lehet henna festéket nem csak vöröst hanem akár szőkét is. Nem tudom milyen pontosan sose próbáltam de érdemes megnézni ha mindenképpen festeni szeretné!
2010. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
14%
nekem 13évesen lett befestve a hajam barnából feketére színezővel.aztán 14évesen szőke lettem.nem lenne semmi baja a hajamnak ha nem vasalnám minden nap.szóval én megengedném neki nemfogja tönkretenni.milyen hajat szeretne?
2010. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!