Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki ha első nap elkísér...

Ciki ha első nap elkísér anyukám a középiskolába?

Figyelt kérdés

Budapestre fogok járni, kevesebb mint 20 km-re lakunk Bp.-től és még nem igazán ismerem ott a járást ezért anyukám elkísér az első alkalommal és majd jön is értem,hogy haza is találjak:D

De ebből nem rendszer lesz csakis kizárólag az első nap mert fogalmam sincs mikor mire kell fel/átszállnom stb...

Csak azért gondolom,hogy ciki lenne mert fiú vagyok.

Szerintetek??


2010. aug. 28. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
XD Ha még be is menne veled az iskolába az lenne ciki.
2010. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha anyukád nem szalad oda hozzád amikor meglát, mindenki előtt, hogy "Drága Kisfiaam!" és a nyakadba ugrik.:D Akkor nem.:)


Egyébként én sem ismerem még a járást, de én kolis leszek így visznek beköltözni, hogy haza hogy fogok jönni azt még nem tudom.:\


14/L

2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Hát őő...

Suliba ne menjen be veled szerintem. Kicsit önállósodni kell már középsuliban.

2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem ciki. De ha téged zavar, akkor miért nem csináljátok azt, hogy még sulikezdés előtt mentek pár kört, tehát egyszer-kétszer begyakoroljátok az útvonalat együtt? Mire menni kell, már perfekt tudni fogod, hogy mikor mire kell szállni.
2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Nekem is úgy volt h elkísér de mondtam neki h nehogy..xD

Érdekes lessz h h fogok odatalálni de nem baj.

Ha nagyon nem tudod akkor menjetek el anyukáddal vagy kérj meg egy havert h suli előtt kísérjen el:)

2010. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mi úgy csináltuk anno, h elötte lévő nap anyuval bementünk, azon az úton, ahol majd kellett mennem és a suli napján egyeüdül odataláltam... de amúgy nem ciki:)

16/L

2010. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Én már általános 2.ban egyedűl jártam beXD
2010. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha a suliba is bejön akkor elég ciki.. 9.-ben az egyik srác anyja végig ott volt első nap, mondjuk ő is bejárós volt, de akkor is...nem fogja senki megenni :D
2010. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyátalán nem ciki - főleg, ha Te is így gondolod! - igaz, hogy én lány vagyok, (és eléggé anyás) de biztos, hogy nyugodtabb lennék, ha - első nap - elkísérne.

Különben ha nem találnál oda - egyedül - kitől kérdeznéd meg, hogy: "Hol kell leszálni?", "Merre kell menni?", stb... stb...

De ez a Ti döntésetek, mármint hogy Anyukád elkísérjen, vagy sem?!

2010. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tervezem,hogy bekísér az iskolába, csak az útvonalat fogja megmutatni:)

Szerencsére nem az a fajta aki lejárat a viselkedésével, szóval max a jelenléte lehet ciki a többiek szempontjából.


23:18

Képzeld én meg már általános elsőben is egyedül jártam iskolába csak az első egy hétben jött velem anyukám.

2010. aug. 29. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!