Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mitől lehetett? (Kérdés...

Slora kérdése:

Ez mitől lehetett? (Kérdés túl rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem mert nem tudom mitől van.Ma több órán át laptopoztam aztán kimentem a vécére és láttam,hogy véres a bugyim.Most jött meg másodszorra szeptemberben .Legelőszőr augusztusban.Szeptember 9-én jött meg aztán 14-én elmúlt.Két napig semmi,aztán 16-án (ma)este a hosszú laptopozás után ez történt.Segítsetek nagyon félek mi ez?

12/L


2011. szept. 16. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Tanárkám, van a gyereknek anyja is, ez még nem jutott eszedbe? Mert látom ugatni azt nagyon tudsz, szerinted ilyenről az ISKOLÁBAN KELL először hallaniuk?? Rohadtul el vagy tájolva, szállj már le a magas lóról...

Hála a jó égnek, hogy ilyen az gyökér tanárokat elkerülöm...

2011. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor sem kell bunkónak lenni! Nem tudod,hogy milyen a kapcsolata az anyukájával és egyébként sem kioktatást hanem tanácsot kért!!! Ha nem tudsz ezzel szolgálni(vagy normálisan megfogalmazni a véleményedet) akkor inkább ne válaszolj!

A kérdezőnek: Ne aggódj ahogyan a többiek is leírták ez teljesen normális,van akinek egy év után áll csak be rendesen! De egyébként nekem is volt már olyan,hogy megvolt 3 napig,aztán 1-2 napig semmi(azt hittem h elmúlt) és utánna megint volt 2 napig:D szóval tényleg semmi baj (:

2011. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Anyucit nemlehet megkérdezni ?
2011. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Nem mindenki tud beszélni az anyjával ilyenről. Azért, mert másoknak tökéletes a kapcsolata a szüleivel, még nem lesz mindenkinek az.

Kérdező, már leírták többen is, hogy ez normális, de azért leírom én is. :D Egyébként nekem 10 hónapja, hogy először megjött, de azóta csak 4x.

12/L

2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen elkerulod az olyan tanarokat, mint en, mert neked allatidomar kell te marha! ;) :P
2011. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Úúúú de megmondtad most, beírhatsz magadnak egy ötöst. Retardált...
2011. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nyugodjatok már le!

ne bántsátok a kislányt, és egymást se!

nem mindenki rendelkezik olyan szülőkkel, akik erre odafigyelnek

2011. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!