Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túlreagálom? Szerintem nem...

Túlreagálom? Szerintem nem taníthatna így egy tanár.

Figyelt kérdés

Írnunk kellett egy történetet németórára. Nekem nagyon jó lett, nagybátyám, aki némettanár átnézte, nyelvtanilag helyes volt, osztálytársaimnak is tetszett, pedig sose jó nekik semmi, amit én csinálok. Az volt az egy gond vele, hogy egy oldalas volt(A4). A némettanárunk szörnyen bunkó. Ha valaki ír valami hülyeséget, felolvassa hangosan, névvel, és megjegyzéseket is tesz. Körbemutogatta ezeket a fogalmazásokat is, hogy melyikre hányast adna. Az enyémre azt mondta, hogy el se olvasná, rávágná az egyest, ha jó a kedve talán kettest. Rá is írta, visszaadta. Én kikéredzkedtem mosdóba, elmentem sírni, mert nagyon megbántott, mert a történet mellé egy kínos hülyeségemet is felidézte, az osztály meg szépen kiröhögött. A fogalmazást nyomtattam, a lapot belegyűrtem a zsebembe. A WC-ben elkezdtem bőgni, de a másik némettanárnő meghallott, megkérdezte mi a bajom. Megmutattam neki a történetet, elolvasta és megígérte, hogy beszélni fog az én tanárommal. Beszélt is, most még jobban csesztet a tanárom. Mit csináljak? Szülőket nem nagyon akarom belevonni és nem merek beszólni a tanárnak.

13L


2011. márc. 13. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szólnod kéne valakinek, mert az ilyen ember nem taníthatna. Én még állatot sem bíznék rá, nemhogy a gyerekem.
2011. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet kérdezel túlreagálod? ezt csak te tudod, te értheted meg .. én ilyet sose kérdeznék
2011. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az adatvedelmi jogi szabalyok iskolakra, tanarokra is vonatkozik. Meglatogatnam a igazgatot. Ha nem tesz semmit, feljebb mennek.
2011. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdezném a némettanárodat, hogy miért gondolja hogy rossz az a fogalmazás, aztán ha azt mondja hogy csak és az igazgatóhoz akar küldeni az csak a te érdekedet szolgálja
2011. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az igazgatónál már voltunk... azt mondta intézkedik, de nem történt semmi
2011. márc. 13. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl,beszélj az osztályfőnököddel,szüleiddel,valamint azzal a némettanárral aki segített...DE LEGELŐSZÖR IS:a tanárnak ne szólj be,légy mindig nyugodt,legalábbis mutasd ezt felé, menj oda hozzá óra után és nyugodt,szelíd hangnemben kérdezd meg tőle négyszemközt,hogy miért haragszik rád...ha nem mond semmit,akkor te elmondhatod,hogy megpróbáltál beszélni vele és bizalmat mutatni felé...ha ez eredménytelen,akkor jönnek a többiek...ezért amúgy ki is vághatják,nem szégyeníthet meg az osztály előtt...csak nyugodtan és kedvesen...
2011. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az elmebeteg az ofő...
2011. márc. 13. 18:52
 8/12 anonim válasza:
70-es 80-as évekbe az volt a fontos hogy valakinek legyen diplomája. a tanári kar "künnyűˇ" volt. és sok arra érdemtelen ember is lehetett tanár. Sajnos vannak ilyenek.:)
2011. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oké, tehát ofő kilőve, igazgató kilőve. Menj feljebb! Állami suli? Akkor a fenntartó önkormányzat, ombudsman. Nem, nem reagálod túl. Emberileg nem lehetne tanár. Mondjak valamit? Anyám tanár és a kollégái között olyanok vannak, hogy csak nézek. Az egyik pasas például rendszeresen tíz perces késéssel esik be, többször jött már be tökrészegen, a neki nem tetsző gyerekeket lebunkózza (lányokat lekurv.ázza), a testnevelés alatt volt, hogy egy túlsúlyos lányt annyira túldolgoztatott, hogy mentőt kellett hívni, és még sorolhatnám. Ez a gyökér több, mint másfél évtizede tanít ott. Az igazgató egy gyengekezű senki, még egy fegyelmit nem adott neki, pedig tud a dolgairól. Az igazgatón túl pedig senki nem vitte az ügyet. Senki! Pedig a felsoroltak közül egy is elég lenne ahhoz, hogy kidobják, mint macskát dolgát végezni! A szülők nem konfrontálódnak, inkább viszik el a gyerekeket. Hiba, hatalmas hiba! Az ilyen tanároknak az utcán a helyük, nem a tantermekben! A tanári pálya amúgy is túltelített, nincs szükség az ilyen tanerőkre, ideje lenne kiválogatni a szemetet és kihajítani a francba!
2011. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem a matektanár játszott hasonló játszmát. Általában 4-es dolgozatokat írok, a fél évig volt 5 darab 4-esem és pár ötösöm. Ez a **** elektronikus napló van nálunk, ahol a tanár úgy változtatja a jegyeket, ahogy csak akarja. Az összes jó jegyem eltűnt és full egyes a naplóm. Rákérdeztem hogy lehet ez és hangosan kimondta az osztályban hogy megfog buktatni. Én szóltam a szüleimnek, ők is beszéltek vele, de csak rajtam verődött le a dolog ismét. A vége osztály, majd iskola váltás lett.
2011. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!