Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ami velem van?

Normális ami velem van?

Figyelt kérdés

Hát kicsit hülye kérdést írok ki,de nem is tudom gondolom megkérdezem,hogy most normális ami van velem vagy nem.

14 lány vagyok.Városban laktam egy ideig nem rég költöztünk falura,családi házban lakom.Nem nagyon barátkozom senkivel a faluban.Nem nagyon ismerek mindenkit de nem nagyon szimpatiksuak nekem ők és nem is vagyok velük nagyon jóba.Hétköznap suliban vagyok ha haza jövök tanulok és aztán estig a számítógép előtt ülök.Nem megyek ki az udvarra sem ki a barátaimmal.Itt nincsenek is barátaim.A városban vannak,de hozzájuk csak nagyon ritkán járok.Hétvégén sem megyek ki.Én többnyire későn kelek fel 11 óra körül vagy az után.Délután 1 óra körül leülök számítógépezni és több órát is vagyok a neten.(6 de van amikor 8)

ki az udvarra nem megyek(friss levegőre sem,egésznap bent vagyok)

Nem is vágyom,hogy menjek ki nincs kedvem.Ha épp nem számítózom akkor vagy beszélgetek többnyire a szüleimmel.Vagy segítek nekik itt-ott de többnyire tv-t nézek.nagyon unalmasnak tartom az életem,de nincs is kedvem nagyon barátkozni,el menni valkivel ide-oda.Sőt a sok gépezéstől a szemem is romlott.Így is rövid látó vagyok,de most érzem,hogy rosszabbul látok valamivel.

Hát nem is tudom mit kérdezzek most,hogy a végére értem.Ti mit szóltok ehez?mit tennétek az én helyemben?


2011. szept. 18. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én 16éves lány vagyok mi 2éve költöztünk kb városból faluba. 1-2embert ismerek innen ahol most lakok de velük is csak köszönő viszony. nekem se voltak szimpatikusak első benyomásra se és ez most se változott. nem szeretnék igazából velük ismerkedni de szerencsére nekem busszal 20perc az út be a városba.nekem ott már megvannak a barátaim kialakul társaság stb.hétvégén is mindig bentvagyok és igy suli időbe is csak délután 4körül jövök haza. szóval a lényeg hogy nem feltétlen kell velük jóba lenned de azért ha nincs testvéred(nekem szerencsére van és ő is ugyanezen az elven van tehát jól elvagyunk mi itt ketten:D) akkor 1-2barátnőt szerezhetnél. vagy ha nem is akkor a városba jársz be suliba nem? maradj bent velük amikor nem kell tanulni járj be hétvégéken hivd ki őket stbstb vagy vegyetek egy kutyát és akkor kint leszel a kertben:D
2011. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!