Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden nő/lány álma az eskuvo?

Minden nő/lány álma az eskuvo?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és rajongok az eskuvokért:D
2011. szept. 7. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg igen. Eléggé beléjük nevelik hogy ez az élet csodája, orgazmusa ha egy felejthetetlen eskűvőn egybekelnek...


Aztán utánna nézd meg mekkora része ér véget válással a házasságoknak! Elég sok, megsúgom :) Szóval szép álom, csak ne lepődjön meg senki ha véget ér.

2011. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem ,nem akarom el kötelezni magam,és gyereket sem szeretnék mert nem szeretem őket :S 22/L
2011. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem és koszi a választ de amikor oreg leszel ki fog rollad gondoskodni?sem gyerek sem unoka sem semmi?erre nem gondoltál?azért koszi a választ:)
2011. szept. 8. 00:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkodtam még esküvön nagyon... Amúgy se hiszem, hogy lesz...
2011. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező:

Én szeretnék gyerekeket, de NAGYON ÖNZŐNEK találom ezt a hozzáállást hogy "öregkoromban gondoskodjanak rólam"!!!

Én azért akarok gyerekeket, hogy ők sikeresek legyen és jó életet teremtsek nekik. Nem azért hogy valaki gondoskodjon rólam... Ha már nem tudok gondoskodni magamról, akkor nem tudok adni a gyerekeimnek semmit... Akkor ideje meghalni...

2011. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem is egy esküvő az álmom a nagy Ő-vel :)

már azt is tudom, hogy egy parkban lesz :P

16/L

2011. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Csak ha gazdag a hapsi,és a családja...
2011. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem..
2011. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg minden nő álma, akkor én nem vagyok csaj.
2011. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nekem sosem volt nagy álmom az esküvő. Most sem az. Nem tervezem, hogy majd a leendőbelimmel összeházasodok, mert nem tartom értelmét. Szerintem csak felhajtás. Az a papír semmit nem jelent.
2011. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!