Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már neked ilyen? (ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már neked ilyen? (ex pasi/barátnő) Ha igen írd le!

Figyelt kérdés

ha volt már olyan hogy szakítottatok, és újra összejött/tél veled az exetek/exeddel eggy idő után, pedig nagyon nem akarta/akartad eleinte, akkor írd le a történetét, és a korod:) persze komolyabb kapcsolatokat:) nem 1 heteseket, meg persze minden korosztály..:)


Köszi szépen:)


2010. nov. 13. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Volt 3 x jártunk újra az exemmel

elösször 3 hetet aztán 4 Hónapot utoljára pedig 1 hónapot :D

2010. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
volt...szakított velem 7 hónap után aztán újra összejöttünk 4 hónap után..nem kellett volna már belátom. tegnap előtt elég bunkó módon szakított velem. 2,5 évet jártunk. 17/L
2010. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem nem volt ilyen, de az egyik legjobb barátnőm az első pasijáhozment vissza nagyon hosszú idő után. 14 évesek voltak, amikorjárni kezdtek, együtt voltak másfél évig, aztán szétmentek, évekig nem beszéltek, majd valahogy újra összejöttek 19 évesen. Most ott tartanak, hogy jegyben járnak, és ha lenne pénzük, már az esküvőt tervezgetnék.
2010. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jártunk 3 hónapot, szakítottunk, 4 hónap után kibékültünk, és már 7.éve együtt vagyunk, nevelgetjük a kislányunkat!:):):)
2010. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
együttvoltunk 4hónapot utána külön 3at és végül 2hónap együt és most dobott ki:(
2010. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam amikor összejöttem a gyerekem apjával, 6évet voltunk 1ütt, de sokszor szakítottunk és békültünk ki :S :)

Most vok 23 majdnem 1éve h nem vagyok vele, eszem ágában se volt kibékülni, de mostanság újból találkozgatunk, ő szeret, bennemmeg kezdenek újjáéledni a régi érzések... úgyh lehet 1 jó nagy beszélgetés után megpróbáljuk megint :))

2010. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Helyes!!!!!:) az ember úgyis képes a hibáiból tanulni!:P
2010. nov. 14. 06:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Írjatok szaporán!:) O.o
2010. nov. 14. 06:48
 9/12 anonim ***** válasza:

az én történetem nagyon hosszú lenne :D


de a lényeg hogy ha sokat csépelitek egymást az nem véletlen van ;) az iylen felmelgítve csak a káposzta a jó dúmák, meg semmit se jelentenek...

2010. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15évesen jártunk elöször fél év után szakitotunk,pár honapjára megint jártunk egy és fél éwet,aztán volt két komoly kapcsolatom,mindkét kapcsolatom az miatt let vége,h megcsaltam öket az elözö barátommal.most együtt vagyunk ismét fél éve,szeressük egymást és már eszünk ágába se jut szakitani.azt hiszem az idö halatával felnöttünk,és tudjuk,h mi egymásnak születtünk
2010. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!