Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon szélsőséges pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szélsőséges pasi. Sok inteligenciával, de barátnő nélkül. Hogyan és hol kezdjek hozzá? 19/f

Figyelt kérdés
Elképesztően kocka magas sovány ugyanakkor pár áldással és átokkal vagyok megáldva. Az áldás, hogy a logikai IQ-m 230 felett van ami messze több mint a kétszeres a normálisnak. Nemigen létezik olyan fizikai vagy matematikai dolog amit ne értenék meg kevesebb mint 2 perc alatt 0 tanulással és fizikai órai szunyókálásokkal borítottam ki a tanárt aki csak a kedvemért külön dogát állított elő és a fenéért nem akart 3-asnál jobbat adni.... Aztán a fizika országos 13 helyezett jobb belátásra bírta, de a női logika még mindíg kifürkészhetetlen számomra. És most jöjjenek az átkok: a májam elég rossz állapotban van születésem óta és elég erős alkohol érzékenységem van nem rúgok be, hanem egyböl másnapos leszek és, ha túlzásba viszem detox... A túlzás pedig kemény 3 deci tömény. Drogozni pedig elvböl nem akarok ennek köszönhetően nem érzem magam jól a bulikon. A netes ismerkedésnél meg amiatt aggódom hogy csúnyán átvernek. A kérdés pedig, hogy honnan szerezzek végre barátnőt. Próbálkozzak neten? Vagy bulin? esetleg strandon? Bulin nem nagyon tudok ismerkedni szal arról jöhetne egy kis részletes ismertető. A strandon egész jól megy, de valahogy a csajnak mindíg barátja van. Bármien tanácsot szívesen fogadok.
2010. okt. 6. 01:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magas IQ ide vagy oda, helyesen írni nem tudsz.
2010. okt. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
230as iq-t nem lehet merni. Az orszagos 13. helyezes nem nagy szam, en 11. voltam matekbol, amugy meg ha olyan fene nagy iq-d van, hogyhogy nem futotta tobbre? Es szerintem ne csajozz, mert meg elofordul, hogy felcsinalsz valakit es meg egy ilyen elb*szott idiotaval tobb lesz a vilagon, azt meg senki nem akarja. Szal, nyugodj le, maradj csak a kockulasnal, az lesz a legjobb.;)
2010. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Küldj, emailt ha Bp-i vagy!


Ha ilyen fenenagy eszed van taníthatnál engem matekra, én meg cserébe szerzek neked nőket alkalmira!


Na?

2010. okt. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Am sztem nem a májaddal van gáz 3 deci tömény bárkit kifektet aki nem szokott piálni, azért az elég sok!
2010. okt. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Emberek, a logikai IQ nem egészen ugyanaz ám, mint az általatok ismert IQ. Hogy értsétek, neki rohadt jó a logikája. Jó logika != ultraokos

Az elképesztően kockában gondolom a programozás is benne foglaltatik. Ahhoz bizony nem árt a logika :)

Jómagam is meg lettem áldva némi logikával, mondjuk én tudok helyesen írni :)


Kérdező, sajnos erre nem tudok válaszolni, hasonló cipőben járok. Szerintem az összes tulajdonságod közül a kockaság az, ami miatt nincs barátnőd. Többször kellene kimozdulni értelmes helyekre (nem buliba)

Majd én is megpróbálok élni a saját tanácsommal :)

2010. okt. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szélsőségesen felül helyezed magad az embereken.

Ki a f@szt érdekel hogy hanyadik voltál a fizikaversenyen?

Nem leszel attól sem több, hogy nem alkoholizál(hat)sz és "áldásaid és átkaid" is vannak.


Kezdj hozzá azokon a helyeken, ahová minden nap jársz. Utca, munkahely, iskola, pékség, bolt. És add ki magadból a gondolataidat, de ne azt hogy pí egyenlő 3,14 hanem emberi kommunikáció szempontjából hasznos dolgokat.

2010. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nos, én nő vagyok, és ahogy olvastam a kérdésedet, az első dolog ami miatt unszimpatikus lettél, az az IQ-dolog. Értem én, hogy kiemelkedő logikád van, és nagyon okos vagy, de ez ilyen formában a nőket nem érdekli. Szeretjük, ha egy férfi okos, de azt nem, ha kérkedik vele. Egyszer ismerkedtem egy ilyen "csodapasival", kb minden második mondatomhoz volt valami hozzáfűznivalója, folyton kijavított, és még olyan témában is leállt velem vitatkozni, amiről történetesen fingja nem volt... Panaszolta is, hogy pár alkalom után mindig leépítik a nők, hm vajon miért? :)

A kockaság übergáz. Tessék felemelni a seggedet, elfelejteni a gépet vagy 2 órára, és nyomás az edzőterembe! Vagy tökmind1, csak kezdj el sportolni valamit. Sétáltass kutyát ha más nem, legalább addig sem otthon ülsz. A sporttól jobban érzed magad a bőrödben, magabiztosabb leszel, és nem lesz szükséged olyan sz@rokra, mint a pia! Pfff...

A piához való hozzáállásod ugyanis megintcsak gáz, mintha az nem is lenne ember, aki nem iszik alkoholt... Ha valaki nem tudja elengedni magát pia nélkül, az ciki. Persze a többség ilyen, de ezt nem kommentálom. :)

Nem tudom hogy állsz a barátokkal haverokkal, de szervezhetsz összejöveteleket, pl. főzés, biliárd, elvégre baráti körön keresztül is lehet ismerkedni.

Vagy pedig ne változz, egyszer ígyis-úgyis találsz magadhoz való lányt! Most így ennyi jutott eszembe, bocs ha hosszú voltam!

24/N

2010. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazábol a π koránt sem egyenlő 3,14-el :) amúgy meg szerezzél olyan csajt aki olyan mint te, szóval szereti a matekot meg az ilyen reálos dolgokat. Jó nem mondom hogy ők a legszebbek, de azért ők is lányok. Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy ott is találnál szép lányt
2010. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pl. beiratkozhatnál magyar órákra, ott is lehet ismerkedni.
2010. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedésnél is egyből előjön belőled a nagy arc, mint itt fent, akkor elhiszem, hogy visszataszítónak találnak a lányok.
2010. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!