Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát (pasi) vs. Barátnő!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát (pasi) vs. Barátnő! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú összefogunk jönni úgy néz ki,3 éve ismerjük egymást.Legjobb barátnőm azóta ismeri mióta megszületett.Azaz 14 éve.És most féltékeny a barátnőm a srácra mert valamit elmondott nekem a srác amit senkinek nem mondhatok el,még a barátnőmnek se hiába a legjobb barátok ők is.És a barátnőm erre tökre berágott és majdnem összevesztünk.Úgy érzi elhanyagolom/el fogom hanyagolni ha most össze jövök a sráccal.És hogy nemfogunk vele annyit törődni hanem inkább egymással.Pedig olyan jó barátok vagyunk 3-man nem akarom elveszíteni egyiküket se.Meg azt se akarom hogy ők összevesszenek.
2010. máj. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Anno mikor 14 éves voltam, pont emiatt nem jött össze velem 1 csaj.

Pedig igazán jó lehetett volna.

Ne halaszd el a lehetőséget, még most a tiéd lehet a srác!

2010. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A baratnod eleg nehez helyzetben van, mert ketto a legkozelebbi baratai kozul hirtelen ugy nez ki hogy jobban szereti egymast mint ok. Hidd el ez eleg ketsegbeejto helyzet, de ez nem ad okot a baratnodnek arra hogy igy viselkedjen.


Szerintem probaljatok meg vele te es a fiu is ereztetni hogy tovabbra is fontos nektek, ha kell szervezzetek vele programokat ugy hogy kettesben lehessen veled is meg a fiuval is ugy mint valoszinuleg regen.


Ha ez sem nyugtatja meg akkor ne hagyd hogy zsarnokoskodjon veled, ha igazan szeret teged, akkor idovel ugy is megbekel.

2010. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy nehéz helyzetben van,de azért őt sokkal többen szeretik mint engem.mert ő nem egy kis falusi suliba jár hanem be a városba szóval több embert ismer.és most az egyszer engem szeret vki és nem őt...de ha meg megmondom neki megsértődik:S
2010. máj. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!