Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy 18éves lány bulizik kipróbálta a drogot hétvégenként fiúzik és alkoholt foyaszt (mértékkel ). Emelett 5ös tanuló?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:04
1 2
 11/17 anonim válasza:
75%
Ez teljesen normális:) persze a drogot kivéve, de a többivel semmi gond nincs, én is kb minden héten buliztam, pasiztam, plázáztam... de csupa 5-össel végeztem a gimit és kitűnőre érettségiztem:) szerintem a hétvégi bulizás (és mindne ami vele jár, drog nélkül) és a jó iskolai teljesítmény minden további nélkül összeegyeztethető:) 19L
2011. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A drogon kívül tiszta sor.
2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja és igen, én is gratulálok az 5-ös tanulmányi átlag miatt.
2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
63%
Semmi probléma nincs vele. Nem igazán értem, hogy mi sokak problémája azzal, hogy kipróbáltad a drogot. Nem azt írtad, hogy drogozol, hanem kipróbáltad. A mai fiataloknál egy-egy füves cigi vagy ilyesmi majdnem olyan, mint a sima cigi. Most vagy fiatal, és tényleg nem egészséges, de nem szoktál rá, semmi probléma nincs. Ez meg milyen szűk látókör, hogy ötös tanulónak lehetne ennyi esze!? Egy ötös tanuló nem feltétlen otthon ül egész nap és tanul. Én azt mondom neked, hogy addig, amíg csak kipróbáltad, ne fájjon a fejed emiatt :)
2011. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Kipróbálásilag nem gáz, de attol függ mit. Speedezel bulikban, olyan gyorsan rálehet kattani, hogy nem hiszed el. Utána nagyon nehéz kijönni belőle, most hagyd abba.
2012. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Buta felfogásotok van. Az alkohol sokkal jobban tönkretesz, az agyadat is. Inkább szívjon néha füvescigit, vagy varázsgombázzon, ezeket nem is mondanám drognak, fizikai függőséget nem okoznak, még az LSD-sem, de az már komolyabb. Az első kettő Isten ajándéka.
2014. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mértékletes és alkalmankénti alkoholfogyasztást még absztinensként is elfogadhatónak tartom. A fiúzást ugyan nem fejtetted ki, de ha ez nem azt jelenti, hogy minden héten más vadidegen pasi ágyában kötsz ki, akkor szerintem az is belefér. A hétvégi buli műfaja is lehet kulturált, vagy féktelen, lehet azt jól és rosszul művelni. A drog a kritikus pont. Azt gyorsan felejtsd el!
2015. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!