Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen zenét hallgatsz ha...

Milyen zenét hallgatsz ha depressziós illetve milyet ha ideges vagy?

Figyelt kérdés
kort és nemet is PLS
2011. okt. 1. 19:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ideges: Korn - Evolution

Ha depis: TCS - Örökké tart


13/F

2011. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

David Bowie, Queen, Kate Bush.

Ha ideges vagyok, ha depressziós.

És mindig segít.

24/L

2011. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%

Igaz,hogy én nem tini vagyok,hanem felnőtt igen régen,de nem engedhetem meg magamnak a depit és az idegességet.

Dolgozom,mert muszáj,pénz keresek,mert nem hullik az égből,bevásásrolok,hogy főzni tudjak,főzök,hogy enni adjak,enni adok,hogy mindenki jól érezze magát.Takarítok,mosok,rendet tartok,mindenki lelkével foglalkozom.És annyi az elvárásom,hogy ezért egy kölyök ne legyen depis és ideges.Hanam teljesítse a feladatait,mert ugye azért neki is kell valamit csinálni,mert családban lakik és nem egy fán.

Zene pedig minden jöhet .A klasszikustól a rappig.

2011. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%

Különben megmondanátok,hogy tizenévesen mitől ideges és depis a fiatal?? Elfogyott a csoki????

Szégyen,hogy ezek a szavak egyáltalán elhagyják a száját,főleg,hogy nem tudja,hogy mit jelent,csak olyan trendi kimondani.

Talán olvass utána az igazi depressziónak,amivel emberek le vannak százalékolva,és nem tudják elhagyni a szobájukat,hogy mit is jelent.

Nem olyan vicces ám!!!!!!

2011. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló!

tudod ebben a korban az ember a szülei miatt lesz ideges és a szerelem miatt "depis"!

és amikor "depis" vagyok akkor afc-más ölel átot szoktam hallgatni, akkor kisírom magam és megnyugszom.

amikor pedig ideges 2ne1- hate you-t. ez egy koreai szám, a lényege a szöveg

"Hate you eheheheheh

I'm fine living without you

I Hate you eheheheheh

I'm fine living without you"

ezt általában akkor szoktam hallgatni/magamban dúdolgatni amikor anyám felbassza az agyam. ez kábé heti 3x van. :)

14/L

2011. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
* 5.
2011. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

"depisen": Nick Cave: to be by your side

Lake of tears: Blossom blue v forever autumn

Metallica : fade to black


Idegesen: kamaszkoromban Kornt hallgattam, most nem is tudom... Mivel két kicsi gyerekem van, így nem tombolok, olyankor nme hallgatok zenét, inkább számolok magamban. 10-ig, 100-ig :)

29/n

2011. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló. nem csak a pénz miatt lehet ideges/depis valaki. tudom, a felnőtteknek már más nem számít, nem tudnak örülni semminek, nekik csak az a lényeg. ja meg hogy minél többször leszólják a fiatalokat. elfogyott a csoki? őszintén? nem akarok kötekedni, úgyhogy inkább hagyjuk. gondolom az öregek már nem emlékeznek rá hogy milyen volt fiatalabbnak lenni.

és a kérdésre válaszolva ha depis vagyok, akkor mindegy, hogy milyen zene. de ha ideges akkor csakis valami rock.

2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Akármi jön, Green Day:)

13L

2011. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!