Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aggódom érte! Talán mégis...

Aggódom érte! Talán mégis depressziós?

Figyelt kérdés
A barátnőm alig eszik, nem alszik (max 4 órát) és egész nap sír és meg akar halni. Mit tegyek?
2010. dec. 17. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És erre te azt kérdezed, hogy TALÁN?!?!
2010. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rohadt gyorsan rángasd el orvoshoz, szólj a családjának, ismerőseinek, mert ebből könnyen öngyilkossági kísérlet lehet. Ez már nem játék! Jézusom, és itt kérdezgeted, hogy talán mégis depis-e... Á. Biztos csak rosszkedvében... :/
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért a kérdezőt kell hibázatatni??

Nem ő ilyen idióta már bocs,amúgy nekem is volt egy barátnőm aki ezt csinálta,de csak figyelemfelhívásból.

Egy ismerösőm meg senkinek nem beszélt erről írt egy búcsúlevelet és azóta nem lehet láttni,emrt felakasztotta magát,bár ez nem msot volt,de ha valaki megakar hallni nem csak mondogatni fogja hanem nagyon hamar meg is teszi.

Szólj a szüleinek..

2010. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neten keresztül vagyunk barátnők :S Nagyon gyakran camozunk és akkor lehet látni, hogy kisírta magát (mindig) és este is netezik, msn-en át meg mondta, h ő csak feleslegesen szívja a levegőt. Meg már több éve a macskák "tartják életben". Hogyha a kedvenc macskája meghalna, akkor ő felakasztaná magát :S
2010. dec. 18. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
hány éves?és mi lehet a baja?
2010. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 20:17


11 éves, és nem tudom, hogy mi a baja :S

2010. dec. 19. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:

huh szivasd meg

kérdezd meg tőle

-kip-kop

-ki az?

-senki

-*sírás*



11éves kis dühkitörés amugy

2010. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Á haggyad 11 éves majd elmúlik
2010. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

11 éves??

És az aanyja hol van, mit csinál gyereknevelés helyett??


nekem 11 éves lesz fiam, kicsit ledöbbentem

2010. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

megtudom érteni amióta elköltöztünk én is többször vagyok depis van h megakarok halni és úgyérzem nemhiányoznék senkinek sem... de ha nagynehezen rávesz az egyik bnőm h nézzem meg egy The GazettE vidit vagy koncertet sokszor akk kicsit felvidulok és mivel perverzek és cukik érzem h ha rajtuk perverzkedünk akkor érzem h még is csak fontos vagyok vmkinek mert az a személy mással nem tud csak velem

sok barátomat AnimeWeb chat-en ismertem meg és köztük is van 2 depis és sokszor egyetértünk abban h megakarunk halni mert mindegyikünk elvesztett egy számára fontos személy/hely és amikor látom h megakarnak halni rádöbbent h én is ígyszoktam nyafogni és tudom h nem jó dolog...

próbáld meg rávezetni arra h milyen ha te vagy depis és milyen ezt végignézni h a bnőd megakar halni...

2010. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!