Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez minek a jele? A lányom...

Ez minek a jele? A lányom mindig magára rajzolja. Nem sátánista?

Figyelt kérdés
[link] Ez az a jel. És mostanában punk cuccokat kezdett hordani. Félek, ez micsoda,
2011. okt. 1. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Te véletlenül nem ilyesmire gondolsz? [link]

"Az élet és a halál, valamint a szerelem és gyűlölet kontrasztját hivatott szimbolizálni." Ebbe semmi rossz nincs. :DD Egyébként ez egy banda jelképe (HIM)

2011. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, biztos vagyok. [link] a telefonján meg ez a képe. Nem beteges?
2011. okt. 1. 22:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi rossz és semmi sátánista. És nem beteges. Szégyen ilyet mondani a saját lányodra... Csodálkozol, hogy ilyen?:O

Minden tini máshogy éli meg ezt a kort. És nem minden tini jár cukcsi rózsaszin göncökben és a telójának a hátterében nem kiscicák vannak :) Ha érted, hogy értem.

Gondolom te is konzervatív lehetsz...

Hozzám se áll közel ez a stílus, de ha a lányom így öltözködne, nem tartanám betegesnek.

2011. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Már ha az beteges ha rajon egy zenekarért. Nekem pl: Big Show a háttérképem (pankrátor) és az ő belépőzenéje a csengőhangom. Rohadtul akarok Big Show-s CM Punkos, John Cena-s, Kofi Kingstonos, Miz-es és Stone Cold Steve Austin-os polót. Naponta nézem a pankrációt, neten, videón, Xbox 360-omon is a Smackdown vs Raw 2011-et játszom. Alig várom már November 22-őt hogy megjelenjen a WWE 12.


És ez most beteges? Nem. Tudok másról beszélni, nem bánom még azt sem ha 1 hónapig nem nézek pankrációt. Egyszerűen csak szeretem. Sokan szeretik úgy a pankrációt mint én de szerintem közülük ha volt is valaki pszihológusnál annak nem a pankrációhoz volt köze.

2011. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Azt kihagytam: Ugyanígy vagyok a kedvenc bandámma la Rammstein-nel. Rammstein jeleket rajzolgatok (nem magamra) sokszor.


A Rammsteinre meg azt mondják nácik. Nem azok. Én se vagyok náci mert szerintem amit Hitler művelt az borzasztó.


De kis felvilágosításként: a sátánista jel így néz ki: [link]



De van ilyen is: [link]

2011. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak Green Day,ami nem egy sátánista zenekar:D
2011. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jól van, megnyugodtam, de sejthetitek mekkora ijedtség volt ez nekem, hogy lehet, hogy a lányom ilyen beteg és elvont dolgokban vesz részt.

Igen, konzervatívan gondolkodom, de próbálok neki sok mindent megengedni, normális kereteken belül.

Köszönöm a válaszokat.

És pontosan minek a jele ez?

2011. okt. 2. 11:24
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
A sátánisták nem ilyenek. Keveritek őket a goth stílussal, na az beteg. Nézzetek már utána mielőtt ilyeneket írtok hogy Juj sátánista és akkor egy ilyen elmebeteg vérengző izére kell gondolni...
2011. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok, de inkább elmagyarázom mert úgyse fogtok utánanézni. A sátánista vallás egyhuzamban jelent meg a keresztény vallással, csak a kereszténység elnyomta. A sátánisták ugyanúgy hisznek az Istenben és a Sátánban is, csak más szemszögből. Szerintük Isten csak manipulálni szeretné az embereket a vallásával amit rájuk erőltetett. Pl. korlátozza az emberek étkezését, szexualitását stb.. A sátánisták ezzel szemben nem imádják magát a Sátánt, inkább tisztelik amiért szembeszállt Istennel a szabad akaratért. Ezért inkább a szabad akaratban hisznek mint egy istenfélében. Természetesen ez is csak egy vallásos blabla, de szerintem a szabad akaratban hinni jó dolog, akár sátánista akár nem. Végülis csak arra akartam kilyukadni hogy a sátánisták nem gótok, teljesen olyan emberek mint mások, és akit én ismerek sátánista az mind kedves és nyugodt természetű, semmilyen szektába vagy ilyesmibe nem járnak mint ahogy azt hiszik. (Ilyesféle sátánista szekta nincs is csak mindig hallok ilyeneket.)
2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

12:33-nak. A gótok is olyan emberek, mint mások csak feketében járnak, szeretik a misztikus/elvont dolgokat és a művészeteket. Szerintem ebben sincs semmi beteges. Az ahogy öltözködnek egy dolog, valakinek ez tetszik. Szerintem pl. bizonyos határokon belül nagyon szépen tudnak kinézni.

Kérdező: a lányod kamaszodik, keresi a stílusát. Ezzel nincs semmi baj. Ha látnád én hogy nézek ki néha, anyum csak fogja a fejét. :D (Pedig nem festem a hajam, nincs piercingem és/vagy tetkóm.) Szerintem, ha fejben normális, értelmes, kedves, akkor hagyd, hogy úgy öltözködjön és olyan zenét hallgasson, ami neki tetszik. A szüleim is ezt teszik és nincs rám sok panaszuk :)

2011. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!