Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez minek a jele? A lányom...

Ez minek a jele? A lányom mindig magára rajzolja. Nem sátánista?

Figyelt kérdés
[link] Ez az a jel. És mostanában punk cuccokat kezdett hordani. Félek, ez micsoda,
2011. okt. 1. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem miért kell ellenőrizni. Ha anyukám folyton látná mi a hátterem vagy miket rajzolgatok, azt hinné bolond vagyok. :DD Nem attól lesz valaki jó anya,hogy figyeli folyton minden mozdulatát. Anyukám nem nézte soha, igaz csak 18 éves vagyok, de még se lettem rossz ember... se sátánista se drogos, se alkoholista a rajzaim alapján..:) Nem kell ennyire figyelni, mert akkor csak titkolózni fog. Ha lenne valami azt látnád rajta.
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:49

Én arra a túlzott gótra gondoltam, de igazad van elfelejtettem megemlíteni, bocs az általánosításért :)

2011. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond, az eltúlzások tényleg borzasztóan tudnak kinézni :)
2011. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező te nagyon nem vagy képhben. Hány éves vagy? 39?-41?
2011. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 xero.s válasza:

Bélajos nevű felhasználó válasza:...


Te!... a Gót stílus mióta beteges neked ? TE ................................ @@@@@@@@@@@@

2015. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És gyerekek, ez a válasz felett láthattok egy kritikát nem tűrő szájkaratés gótot.
2015. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 xero.s válasza:
Köszönjük az építő jelegű kritikádat, és a célozgató .. mutogatásod. De, nem vagyok rá kiváncsi, nyomi.. ha valamit nem tudsz , kérdez.. de a gót stílus nem takar semmiféle nekromon vagy sátánista dolgot..
2015. febr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még mindig nyomja a szájkaratéját, és csak azért véd egy stílust mert ő is képviseli.
2015. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 xero.s válasza:

Képviselem igen, netán neked ez fáj ?? Vagy rasszista vagy ???? ....

Huzd be a farkad a lábaid közzé. Amíg megteheted.. Többen vagyunk mint gondolnád, ne szórakozz..

2015. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!