Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljon egy kamazsgyerek...

Mit csináljon egy kamazsgyerek délután?

Figyelt kérdés
Mindig unatkozom..főleg,ohgy most tanulni se kell mi lesz a szünetben? .. Takarítsak,rajzoljak stb. oké de semmiféle házimunkát nem engednek itthon..nem főzhetek,mert alig van itthon vmi,ne mosogassak,mmert nem jól cisnálom-- Oké akkor rajzoljak füzzek gyöngyöt meg stb. amúgy se köt le az ilyen és csak ideges leszek tőle meg nem lehet örök életembe ezt cisnálni. Barátaim nincsenek még ilyen áll barátok se ,akivel plázázni megyek.. Mit csináljak? :( 16/l
2011. okt. 23. 14:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Írtam neked privit:) és adtam egy msn címet..nézd meg
2011. okt. 23. 15:27
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nekem lenne ennyi időm...


Ki kell még dolgoznom 20 tételt, ráadásul meg is kell még tanulnom őket... Decemberre.


16/L

2011. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na nem kell félreérteni meg irígykedni sem. Nekem is kell tanulnom nem is avgyok rossz tanuló és elég jó suliba járok. Csak a szabadidőmmel nem tudok mit kezdeni..az azért mindenkinek van ha más nem egy óra.
2011. okt. 23. 21:10
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez akkora poén hogy te nem tudod hogy mit csinálj :O . Na mindegy akkor mondok pár ötletet én pl a barátnőmmel fogok a szünetben plázázni,ruhákat venni és szórakozni a városban . Ha jól láttam akkor Pesti vagy így neked is könnyű a helyzet ilyen téren mert ott még nem is egy pláza van :) ! Egy jó cipő és felső meg nadrág mindig jöhet :) :) ! Én sapkát akarok meg kesztyűt venni .:D Meg ott van a társaságba járás :) légy a barátaiddal vagy rokonékkal vagy ismerkedj ,teremts új kapcsolatokat ! Meg ilyenkor lehet egy kicsit formálni az alakot :) egy kis tornával . Bár én minden nap szoktam szóval ez nem csak szüneti dolog de ha te még nem csináltad akkor belevághatsz . Vagy nézz filmeket . Járj bulizni . Menj úszni . Látogasd meg a nagyszüleidet . Rakj rendet .Tanulj ha nincs anyag akkor pluszba mert az sosem árt . Segíts a szüleidnek vagy testvéreidnek ha vannak . Szóval van csomó minden amit lehetne tenni szóval még egy szünet is kevés lenne rá :) !
2011. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%
Rockot hallgasson egy kamaszgyerek szabadidejében!!!!!
2011. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

menj el egyedül a parkba

menj egyedül sütizni

vagy menj el vásárolgatni

netezgess

rajzolgasd le magad a szerelmeddel csókolózni kézen fogva sétálni

találd ki hova írod fel legközelebb a nevét

sims-ezz

tv

fb

állatmenhelyre kutyust sétáltatni! .........


vagy találd fel magad

rtalálj ki új recepteket

takarísd k ia szobád

menj el bébiszitterkedni!

2011. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, tévedsz. Nekem a szabadidőm minden egyes perce foglalt. És ilyenkor nem magammal foglalkozok, nem lazítok.
2011. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok a lány, akinek írtál privit. :) Bocsi, hogy nem válaszoltam, sokat tanultam, de holnap írok neked! :D

Az egyik válaszoló példáját követve én is leírom õszi szüneti terveimet:

-tanulás:az elsõ napokban megpróbálok a szünet utáni napok házijait, tanulnivalóit megcsinálni. Utána pedig egy-egy nap behozni a lemaradást, gyakorolni a tárgyakból, amik nem annyira mennek. :)

-jégkori:mindig is szerettem volna megtanulni, de most végre lesz idõm. Egyszer voltam életemben, de már akkor is imádtam. Ma megnéztem a Jéghercegnõ címũ filmet, most teljesen a hatása alatt vagyok. :)

-tervek készítése: karácsonyi ajándékok, teendõk karácsonyig, min szeretnék változtatni az életemben, magamamon, mi tervezek a jövõre stb. (szeretek tervezgetni, de csak gondolatban)

-naplót írni

-talán elkezdek írni egy történetet, de ez még nem biztos, csak ha nagyon lesz rá idõm. :)

találkozni a legjobb barátnõmmel legalább 2x, vele nem járok egy suliba, ezért megpróbáluni legalább hetente találkozni. Remélem, hogy lesz alkalmunk elmenni egy igazi buliba, mert még sosem voltunk, csak sulisban, de mindketten nagyon akarunk menni. :D

-a többi barátnõmmel+legjobb barátnõmmel elmenni moziba, kajálni, kávézóba, vásárolni, cukrászdába, sétálni stb. Pestre.

-naplót kezdeni, írni

-ha valamikor jó idõ lesz és nem annyira hideg, elmenni az egyik barátnõmmel biciklizni, meg majd egyedül, családdal is.

-sokat kutyázni, cicázni, mert sajna mostanában elhagyagoltam õket. :( :)

-sokat segíteni otthon, takarítani, renden rakni.

-sokat lenni a családommal.

-kibékülni magammal, lenyugodni, sokat pihenni.

-álmodozni :D

-szépítkezni. :))))

bocsi, hogy leírtam az egész világot, de ezt most jó volt leírni, késõbb majd segíthet nekem, és remélem te is találsz benne jó programokat! Elõre is jó szünetet mindenkinek!!!

2011. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el mondjuk ismerkedni.
2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!