Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Facebook sos? (Bővebben lent)

Facebook sos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

tehát 10-éves koromban a szüleim megengedték a facebookot de egy fél év mulva le kellett törölnöm mert álitólag sok rajta a rossz dolog

most 11éves vagyok csináltam egy álprofilt de valahogy lebuktam

2 hétre elvették a telefonomat és kaptam 2 hét szobafogságot letelt a

büntetés és most megkérdeztem hogy csinálhatok e egy profilt de nem engedik meg (anyukámnak van facebookja) hogyan győzhetném meg őket???


2011. okt. 23. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
de a kérdező 10 éves!!!nem a szülő konzervatív,hisz a FB köti a regisztrációt 13 éves korhoz...szerintetek miért???
2011. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem 10 éves vagyok,hanem 11
2011. okt. 24. 20:43
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
akik azt mondják hogy szüleid szigorúak, azok az emberek felelőtlenek. sok rossz ember van fent.
2011. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

csak mond meg neki, hogy szeretnél facebook profilt, ÉS:

nem adod meg az adataidat!!!

- telefonszámod

- lakcímed

( - születési dátumodat

- iskoládat )

és levéded az adatlapodat az ismeretlenek elől. akkor csak a nevedet, profilképedet kicsiben fogja látni, meg a nemedet, talán még a születési dátumodat. ha ismered őt, és visszajelölted, akkor láthatja a teljes adatlapodat.

ha meg nem engedi, akkor kérdezd meg, hogy pontosan miért nem, és talán megérted, hogy csak jót akar neked, mert szeret és félt, hogy pl majd megadod a sulid meg a lakcímed, meg mindenfélét kiírsz, hogy pl jajj 13:30, vége a 6.órának fárasztó napom volt..., akkor esetleg valaki elkezd utánad nyomozni (idegen) és volt olyan, hogy facebook miatt megöltek egy fiatal 20on éves lányt. vagy valami baj lesz, és egész életedben félni fogsz, mert ez mély nyomot hagyott benned, EZÉRT VÉDD LE A PROFILODAT!!!

akit visszajelölsz, barátokat, rokonokat, sulitársakat, ők láthatják csak a profilodat, de ha nem véded le, bárki információkat tudhat meg rólad.

ha regisztrálsz, 1. dolgod=védd le!!:)

remélem segítettem

14/L

2011. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
oké lehet hogy kicsit tudatlan vagyok de hogyan lehet levédeni?
2011. okt. 25. 06:46
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa dolog az élet. elértem a harmadik Xet és soha nem volt facebookom. És ÉLEK!

Próbáld meg a szüleidnek kifejteni és észérvekkel alátámasztani, hogy miért van szükséged a facebook profilra. Amúgy hogyan regisztrálsz, ha egyszer 13 év a korhatár, ahogy azt már leírták neked?

[link]

2011. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
egyszerű:beállítom 13 évesek:D
2011. okt. 25. 18:23
 18/18 anonim ***** válasza:
2011. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!