Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom egész nap a mobilján...

Lányom egész nap a mobilján facebook-ol, mert a szolgáltatónál ingyenes. Elvennéd a telefonját? 14 éves.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam kap egy telenorost azon nincs ingyen ez a szarság.
2011. márc. 12. 11:12
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,azóta romlanak a jegyei,és még éjfélkor is azt nyomkodja.Hiába a szép szó.
2011. márc. 12. 11:13
 2/27 anonim válasza:
96%

Komolyan mondom ez már beteges. De sajnos csomó osztálytársam is ezt teszi, teljesen függővé váltak.

Fizetőssé kellene tenni az oldalt

2011. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
március 15 után már nem lesz ingyenes
2011. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

A húgom egész éjjel nyomja....Ennek fényében azt javaslom,hogy ha magát nem tudja szabályozni akkor neked kell....

Válts fizetősre,aztán majd meglátja mennyire telik a zsebpénzéből késő estig nyomkodni.

2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
De, májusig biztos, hogy ingyenes lesz.
2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eset, az a baj, hogy be kellene látnia, ha elveszed csak rosszabb lesz...

Nem kéne fizetőssé tenni, csak kicsit korlátozni. Én levelezésre használom, iskolás vagyok, de tudom hol a határ, nem órán csinálom, ritkán szünetekben, de csak ha van időm, meg jobban szeretem gépen, mint telón. Este a fáradtságtól kidőlök, nem foglalkozok a facebookkal.

Vannak neki barátai? Jár közösségbe? Valami hobbyt kéne űznie, ami lefárassza kicsit, és akkor legalább már az éjszakáról lemondana :)


Amúgy még májusban is ingyenes lesz, remélem az is marad.

Van, amikor jól jön, csak sok ember a semmire használja.

2011. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Vannak barátai ,sportol is .Egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet,hogy egész nap oda írogat.Suli alatt is sajnos .Nem vagyok az a szigorú szülő ,de ami sok az sok.nem megoldás a számlás csomag mert én kapnék infarktust mikor kijönne a csekk .Sajnos már sokszor mondták hogy megszüntetik az ingyenes facebookot ,de eddig nem történt meg és szerintem nem is fog .Tényleg az lesz a megoldás ha telenoros kártyát kap.telefon a mai világban kell ,ha bármi van tudjunk beszélni .
2011. márc. 12. 12:01
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Akor majd vesz a Teszkóban 2000 forintért egy T-mobile-osat. Legalábbis én úgy csinálnám.
2011. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem ez az a kor amikor már neki magának kellene tudnia, hogy inkább aludjon vagy figyeljen az órán mint irogasson. Tiltással nem mész semmire, mert szintén abban a korban van, hogy simán kijátsza a szülői tiltásokat.
2011. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Egy olyan telefon kell neki, amin nincs facebook alkalmazás.

Az enyémen van, de sosem használom. Van facebook-om is, de nem vagyok rajta, max 2-3 naponta 1o percet...

Ez viszont, hogy idáig jutott már a Te hibád, neked kell helyrehozni.


Amúgy nem lesz fizetős az oldal, ha ezt várnátok, mert nekik nem éri meg fizetőssé tenni...

2011. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!