Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám rájött, hogy menstruálok...

Anyám rájött, hogy menstruálok. Adott betétet meg minden, de olyan ciki, most már olyan furán néz rám meg :SS nem szerettem volna, hogy megtudja. Miért érzem, hogy olyan furi velem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Most mi ebben a tragédia? Az rosszul eshetett a szüleidnek, hogy nem Te mondtad el nekik. Mi van akkor ha apukád is megtudta? Semmi! Ő is tudja, hogy előbb-utóbb menstruálnak a lányok, így az ő lánya is, és teljesen természetesnek veszi, mivel az is!!! Neked kéne agyilag is érni, ne csak testileg legyél érett!!!
2011. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Én erre csak azt írom, hogy majd ha a te lányod nem szól erről, az neked is nagyon sz@rul fog esni, hogy miért nem bízott meg benned annyira, hogy veled beszélte meg először, nem hogy próbálta eltitkolni.Egy kínos beszélgetés lett volna belőle max, és nem nézne rád furán, de szerintem nagyon bánthatja a dolog.ÉS értsd meg, hogy ez egy olyan lépés a számára, hogy te már tényleg nagylány vagy, innentől már gyorsan felnősz, ezért is lehet neki nehéz, te meg még titkolózol...
2011. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Annak idejen en is szegyelltem a szuleim elott.

Azota 28 vagyok, szultem egy gyereket is, de anyaval igazan sosem alakult ki olyan bensoseges kapcsolat hogy bevonjam ot az ilyen dolgokba. Kulfoldon szultem, a szuleses sztorimat nem anyuval beszeltem meg.

Ugyanugy, mint annak idejen a menstruacios dolgaimat sem.

2011. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
92%
képzeld el, hogy anyukádnak volt egy kicsi lánya, aki mindig is az marad, és a szülőknek hatalmas dolog az, hogy látják, a kicsi lány felnőtt, vagyis kamasz lesz. én sem tudom, miért olyan nagy cucc, de anyukám annyira sajnálta, hogy " nagylány lett az ő kicsit lányából", hogy majdnem elsírta magát. nyugtasd meg, ahogy én tettem, hogy attól még semmi sem változott.:)) én azt mondtam neki, hogy amíg ugyanúgy tudok egy kutyával verekedni, mint bármi mással, és jobban érzem magam, ha a kis rózsaszín pizsimben vagyok, meg felhoztam pár ilyen hülye példáát, addig csak az fog megvátltozni, hogy néha még hülyébb leszek, mint általában vagyok.:DD a többi pedig az én gondom.:D
2011. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
11%
Megértem miért nem akarta elmondani a kérdező, gondolom ciki de főként nem akart evvel fájdalmat okozni a szüleinek hogy "nagy lány lett". Én is így vagyok vele, évek óta titkolom...minek is fárasszam ezzel őket majd ha annyira aggódnak úgyis orvoshoz akarnak vinni, ráér akkor összetörni a lelküket...
2014. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tia14 válasza:
50%
Ne mondja már mindenki azt szegénynek hogy ne szégyelje, ti talán nem szégyeltétek? Én is szégyeltem ezt biztos mindenki szégyelli, nincs olyan tinédzser aki ne szégyelné, főleg ha az apja is tudja. Az én anyám is ilyen volt aztán mindenkinek kipofázta h megjött, nagyon utáltam. Am ez nem ilyan természetes dolog hogy vér folyik a lábad közül.
2015. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!