Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszem egy idősebb srácnak?

Tetszem egy idősebb srácnak?

Figyelt kérdés

Én 9.-es vagyok,Ő 11.-es.


A legjobb barátnőm bátyjával jóban van a srác,így mostanában elég sokszor találkozunk.

Tegnap is elmentünk a barátnőmmel este a városba sétálni és Ők is ott voltak.

A srác végig ott volt,ahol én,a mekiben mellém ült le és mindig beszélgettünk.Utána még elmentünk sétálni és megakart tanítani bmxezni,bár ez nem nagyon sikerült neki :D

Elsétáltunk egy parkba,ahol nagyon sötét volt és én majd' megfagytam és ezért Ő odaadta a kabátját.

Azután a többiek hazamentek,de én mondtam,hogy félek egyedül,ezért hazakísért(nem gáz,hogy a város másik végén lakom...).

Rengeteg mindenről beszélgettünk,elmondta,hogy a szülei már megőrjítik az egyetem-témával meg azzal,hogy mindent elintéznek helyette és hogy igazából nem is törődnek vele,csak a tanulmányaival meg pénzt adnak neki.

Mivel ezeket elmondta,ez azt jelenti,hogy megbízik bennem.


Kérdezte,hogy tetszik a gimi és mondtam neki,hogy a matek a sírba tesz(bár az általánosban is egy alsós gyerek szintjén álltam matekból) és mondta,hogy Ő szívesen segít,ha szeretném...szóval több időt akar velem tölteni.


Meg úgy alapból...mostanában mindig beszélünk a suliban,rám ír chaten vagy msn-en.


Nekem nagyon tetszik,de nem tudom,hogy én tetszem-e neki vagy nem...


Csak mert szinte minden lány bele van zúgva a suliba és már tapasztaltabb,mint én és nem tudom,hogy miért pont én tetszenék neki,amikor nem vagyok olyan kimagaslóan szép és okos...


2011. okt. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ó igen, te kis mázlista, minden jel arra mutat, hogy tetszel neki. Hajrá-hajrá. Értékeld nagyra, nem sok ilyen példány létezik.

Ilyeneket pedig ne mondj, ez alapján a komment alapján NAGYON is okosnak tűnsz és hidd el, hogy az önbizalom a legtetszetősebb dolog a fiúk szemében. Nem arra célzok, hogy legyél beképzelt p*csa, mert ne legyél, de hidd el, hogy szép vagy és különleges.

Szorítok neked!

18/L

2011. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér a dolog. Szerintem jó esélyed van rá, hogy összejöjjetek.
2011. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj de irigyellek...:P d hajrá sztem bizti tetszel neki de várd meg h bevallja neked..:)) és engem is sirba visz a matek..utálom a matekot...:(( nektek meg sok szerencsét..:))
2011. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kérdést olvastam, azt hittem, majd valami olyasmi jön, hogy 10 évvel idősebb... :o)

De nem, két év az teljesen ok, korban Hozzád illik, és naná hogy tetszel neki, nem is kérdés, haza kísérget, melléd ül, "szívesen segít". Csak így tovább! Szerintem ne nyomulj, várd meg, míg ő kezdeményez. Legyél természetes, olyan mint eddig, nem kell semmit eljátszanod!


34/N

2011. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!