Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik (egy évvel idősebb mint én) de neki nem tetszem, csak barátként néz rám Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már elmondtam neki hogy tetszik de csak barátságot akar

mit tegyek h összejöjjünk?

milyen praktikák vannak?


2010. márc. 31. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első bökkenő már ott kezdődik, hogy idősebb nálad. a legtöbb lány nem szeretne kisebb fiúval járni... amúgy ha egy kicsit is bejössz neki azt a féltékenységgel ki lehet hozni.

PL: legyél vele ridegebb, mintha tényleg csak haver lenne. Aztán valami csajjal flörtölj előtte, és ha látod rajta, hogy ingerültebb vagy nem tetszik neki... akkor érdemes nála próbálkozni, de ha nem... akkor keress egy másik lányt. Én ezt javaslom.

2010. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát haver, ne haragudj, arra a napra ezt írta meg a horoszkóp, de ha azt mondta, hogy nem, szerintem az elég érthető volt.Egy jó tanács felejtsd el és keres, másikat helyette, mielőtt olyan dolgokat művelsz, amivel még a barátságot is tönkreteszed, aztán akkor meg abba fogsz bele "halni", hogy nem is szól hozzád!
2010. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de nem jósolok neked sok jót.

Ha egy lány azt mondja, hogy csak barátságot akar, az a következőt jelenti magyarra lefordítva: "Férfiként egyáltalán nem jössz be nekem, de mivel jófej vagy, ezért lehetünk barátok." Az ilyen lányok rád gyakran nem is tekintenek férfiként, és ugye innentől egyértelműen tök esélytelen a dolog. A másik kedvenc szavajárásuk: "A barátság mindennél többet ér, és nem akarom elrontani a barátságunkat!" Na hát ez is olyan ordas nagy hazugság, mint a ház. Mert aztán az a mindennél fontosabb barátság lósz@rt se fog érni, ha lesz egy pasija, mert természetesen akkor mindig vele lesz, az a "mindennél fontosabb barát" pedig örülhet, ha nagy ritkán egyszer látja a lányt. Nem tudom, hogy te megkaptad-e ezt a "ne rontsuk el a barátságunkat" dumát, de ha volt, akkor tuti teljesen esélytelen a dolog. De ha nem volt, akkor is csak nagyon minimális esélyeid vannak, ami gyakorlatilag szintén nulla.

2010. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!