Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Sehova nem...

Mit csináljak? Sehova nem engednek el.

Figyelt kérdés

ugye itt az őszi szünet és nem engednek el anyáék egy házibuliba se (soha nem is engedtek) mer apám mindig azt mondja h még nem vagy 18 mondom jóvan de 18 évesen nem ilyen helyekre fog járni az ember -.- és még az se meg h "ottalszok egy haveromnál" valalki segítsen h mit tegyek nem akarom itthon tölteni az egész fiatal korom...

16/f


2011. okt. 31. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg a szüleidnek, hogy viszel magaddal telefont, és néha rájuk csörögsz, hogy mi van veled. Kérd meg, hogy ha nem visznek haza a haverjaid, akkor adjanak pénzt taxira, hogy minden rendben legyen. Ők azért nem engednek el, mert féltenek. Én is 17 éves vagyok, de az én szüleim is húzzák a szájukat, ha elmegyek valahova esténként bulizni. Viszont mindig van nálam pénz, telefon, hogy akármi van, haza tudjak jutni épségben.
2011. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, bizonyítsd be nekik, hogy tudsz magadra vigyázni, és ha látják, hogy nem fetrengsz a földön a hányásodban, hanem épségben, józanul hazajutottál, akkor szerintem engedékenyebbek lesznek. Aztán 1-2 év múlva hidd el, már ők is sokkal lazábbra veszik a dolgot. Csak először bizonyítanod kell.
2011. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem adnak rá lehetőséget h bizonyítsak... sehova se engednek akármit mondok...
2011. okt. 31. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogod magad és kimész az ajtón.Néha szembe kell szállni,ha nem burokban akarod leélni a kamaszkorodat.
2011. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet amikor hazamész naagyon fognak haragudni,de énis azt tenném,hogy kiszökök.hajnalba pedig vissza. nem egy gyerek csinálta már ;D
2011. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Egész fiatalkorod? Nyugi már, kisgyerek,nem kell hamar házasodni, és akkor szórakozhatsz egészen 18-tól 30 éves korodig!
2011. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én ilyenkor ha nem engedtek el otthonról megszöktem
2011. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
megszoksz vagy megszöksz
2011. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szökj meg...
2011. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!