Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves a barátom,3 hónapja...

17 éves a barátom,3 hónapja vagyunk együtt, hogyan mondjam el neki, hogy cisztám van és meg fognak műteni? 15/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj szívem, cisztám van, meg kell műteni.


Ne aggódj nem kell ezt túldimenzionálni!

2011. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol van cisztád?

Én simáán elmondtam neki, mellettem volt (:

14/L

2011. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Petefészkemben.. Sajnos!! Amúgy nővéremnek is volt februárban, csak nem beszélek vele..
2011. júl. 23. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy ügy ám ez, csak nagyon fiatal vagy azért érzed így. Biztos vagyok benne, h elmondod neki, és teljesen normális lesz. Sőt még egy plüssmackót is fogsz kapni a kórházban. Mihamarabbi gyógyulást!
2011. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én már hónapok óta tudok a cisztáról, barátommal most sokat vagyunk együtt, egy szobában alszunk, együtt melózunk, stb., de előtte nem is mutatom, hogy fáj és baj lenne..
2011. júl. 23. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje, h elmond, elvégre ezért vtok együtt, és nem két idegen vtok, akiknek titkolózniuk kéne!
2011. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy hogy derült ki,hogy cisztád van?
2011. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondd, ahogy ide leírtad! Mit kell ezen bonyolítani???
2011. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha egy kapcsolatban ezt nem lehet megbeszélni, akkor semmi értelme annak a kapcsolatnak! Ha nem vagytok őszinték egymáshoz, és nem tudtok nyíltan beszélni az intim dolgokról, akkor megette a fene az egészet, nincs értelme együtt maradnotok!!!
2011. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a barátod, meg fogja érteni a helyzetet és melleted lesz, támogat, amiben csak kell!

Szerintem a legjobb az lenne, ha kettesben lennétek, nem nyílvános helyen és elmesélnéd, hogy mi a helyzet. Ha nem akarod rögtön azt mondani, hogy cisztám van és meg fognak műteni, esetleg vezesd fel egy kicsit a témát. Kezdheted akár úgy is, hogy "Xy, el kell mondanom valamit, valami komoly dolgot." Így már ő is rá tud készülni egy kicsit, hogy most nem arról lesz szó, milyen filmet nézzetek meg. És akkor elmondod, hogy cisztát találtak a petefészkedben és meg kell műteni.


Ne aggódj, ha szeret, melletted lesz, támogat, segít neked!

Neked pedig mielőbbi gyógyulást kívánok:)

16/L

2011. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!