Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hamarosan közeledik az elsőáld...

Hamarosan közeledik az elsőáldozás. Milyen ajándékot szokás ilyenkor adni? Mit vehetnék a barátom húgának?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem lesz neki kaja tartva meg ilyesmik. Elmegyek a tempolomba, egyáltalán miben menjek? Szabad színesben (persze visszafogott öltözék)? :)

Mit adatok a csajszinak? Valami ékszer, nyaklánc kereszttel, könyv, virág?? Ti mit adnátok? Pénzt nem szeretnék, az olyan...:S Meg azért nem is akarok olyan nagy összeget rákölteni.

Köszönöm, ha adsz tanácsot!


2009. máj. 8. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ékszer az tök jó 5 let,de szerintem nem muszaly vallásosat venned,vegyél valami csini fülbevalót,vagy láncot,vagy karkötőt vagy valamit.Szabad szinesben,arra vigyázz hogy ha szoknya ne legyen nagyon rövid,a felső pedig fent legyen zártabb,és lehetőleg ne vállpántos.
2009. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2009. máj. 8. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az ékszer mellett döntenék, de szerintem sem muszáj vallásosnak lennie. Persze nem valami rikító bizsura gondolok, egy ízléses aranynyaklánc például akár egész életén át a nyakában lóghat majd, ha elnyeri a tetszését. Sok sikert!:-)
2009. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elsőáldozásra egy nyakláncot és egy saját bibliát kaptam. Egyikre se számítottam, de egye fene, mindkettőt használom ^_^
2009. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A vállad semmi esetre se legyen kint, és rövidnadrágba se szokás menni, bár már ezeket nem nézik, de kellemetlenül érezheted magad miatta.

Én ezüst karláncot kaptam, nyaklánccal. Öcsém órát. Szerintem a könyv is jó ötlet, esetleg füllbevaló.

2009. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!