Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj az, hogy néha az a...

Miért baj az, hogy néha az a legnagyobb bajom, hogy elment a net, hülyén áll a hajam, vagy nincs kedvem reggel felkelni?

Figyelt kérdés
Talán elkényesztetett kislánynak fogok tűnni a kérdésem alapján, de nem kell ítélkezni. A kérdésem tényleg teljesen komoly, nem provokálásból kérdezem, és nem nézek le másokat. Egész egyszerűen azt nem értem, hogy miért baj, hogy néha kicsi problémáim vannak.. Amikor elváltak a szüleim, az nem igazán hatott meg - tudtam, hogy ez lesz a vége, és egyáltalán nem hiányzik, hogy együtt legyenek -, de rohantak hozzám az ismerőseim, hogy micsoda tragédia, nem kéne ilyen nagy problémákkal küzdenem, hisz' még gyerek vagyok, etc., ha viszont jóval kisebb kaliberű gondjaim vannak, akkor porig aláznak és bántanak, hogy "jajj milyen nagy gondjaim vannak." De most komolyan, csak GYEREK vagyok, tényleg az a nem normális, hogy nem az a bajom, hogy nem futja még kajára sem, hanem hogy anyum olyat főzött, amit nem nagyon szeretek, vagy a fogszabályzóm miatt nem ehetem meg? Nagyon kérek mindenkit, hogy ne bántsatok ti is emiatt, mert iszonyat rosszul tud esni...
2011. nov. 12. 18:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem kamasz vagy.dolgoznak a hormonok stb és olykor sokan nyűgösebbek.
2011. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Hanem hogy amikor valami kisebb bajom van, akkor azt mondják, hogy örüljek, hogy egyáltalán van fedél a fejem felett, kapok ételt, megvan minden testrészem, etc., mintha ez olyan luxus lenne.
2011. nov. 12. 19:58
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Örülj hogy még gyerek vagy és tényleg ezek a dolgok a legnagyobb problémáid, nem pedig az hogy miből fizeted ki a számlát és miből veszek kaját stb.....
2011. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Amúgy ha nem vered nagy dobra, nem vagy pofátlan, és nem kezdesz miatta hisztizni, akkor nem nagyon kéne érdekeljen senkit.
2011. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De pont ezt írom, második... Hogy bántanak, és tényleg bunkón közlik velem, hogy örüljek ennek. Amúgy nem, nem szoktam nagy dobra verni, mert azért tudom, milyen rossz érzés ez. Pl. egyszer kicifamodott a bokám, a húgom meg azt mondta, hogy az rossz, de képzeljem el, lehorzsolta a térdét... És most nem arról van szó, hogy folyton panaszkodok, mert ez nem igaz. Tudom, hogy senkit se érdekelnek a gondjaim, de ha mégis háborgok a suliban, hogy lefogyott a pénz a mobilomról, 4-en ugranak rám, hogy nekik meg nincsen pénzük kajára. Ami persze igen, siralmas.. De miért baj, hogy nekem nem kell azon aggódnom, hogy hónap végén kijövünk-e a fizetésünkből, amikor csak 12 éves vagyok?
2011. nov. 12. 20:22
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj, de ha tudod, hogy nekik tényleg nem futja kajára ne előttük mondd, mert az mindentől függetlenül úgy hogy már előfordult bunkóság lenne többször is.

Tényleg örülj, hogy ezek a dolgaid megvannak(kaja,stb.), DE ettől még igazad van, lehetnek ezek a problémáid.

2011. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem tudtam.. És köćsög se akarok lenni velük.

Köszi a válaszokat.

2011. nov. 12. 20:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

teljesn igazad van..

ha nem hatott meg a szüleid válása nem baj, mert engem sem az enyémeimé. mivel sosem volt boldog családi kép előttem mert folyamatosan veszekedtek, ezért nem is hiányzik. meg jó nekem így..


az hogy csak ilyen problémáid vannak az nem baj, jó anyagi környezeted lehet..


egyszer én is feltettem kérdést amikor ki voltam borulva, hogy nem lehet mégtöbb ruhám, nincs elég zsebpénzem, és akkor jöttek hogy másnak még annyi sincs.. már nem azért de ha nem veszem meg a 12. táskát akkor annak akinek csak 2 van annak jobb lesz?

2011. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2011. nov. 12. 20:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Engem is szokott zavarni, ha valaki ilyesmiért panaszkodik. El is mondom miért: irigység. Engem legalábbis nem az zavar, hogy másnak ilyen kis problémái vannak, hanem az, hogy én ezekben a problémákban élek, és ezért észre sem veszem őket, bezzeg a másiknak ez hatalmas probléma. Vagy valami ilyesmi. Nem tudok ma értelmesen írni, bocs.
2011. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!