Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá apát a másik...

Hogy vegyem rá apát a másik sulira, ha a cigányok meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Egyik volt barátnőm rám uszította az egész sulit,mert nem adtam neki kölcsön egy nacit,mikor már lassan a fél ruhatáram nála van,és az egész osztály ellenem van, ma pedig majdnem hazáig követett egy rakás cigány (voltak vagy 15-en!),és megfenyegetett,hogyha holnap nem megyek suliba,vagy nem viszek neki cuccokat meg pénzt és ilyet,akkor szét b*sszák a számat.

16L


2011. nov. 15. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg kezdd azzal, hogy elmeséled neki, hogy mi történt.
2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem fiúk,lányok!

Ellenem van mindenki, de félek hogy apa nem vesz ki,vagy holnap is elküld,de nem fogom magam szarrá veretni egy hülye liba miatt.

A pasim ... másik suliban! Mellesleg nem üt meg lányt,mondjuk ha rólam van szó az más, de cigányok azok ...

2011. nov. 15. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
De ezt már elmesélted apukádnak?Mit mondott rá?
2011. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, anya is mondta neki,azt mondta hogy anya intézze el nekem a sulit,mert ma is bejött apu a suliba,mert b*szogattak,sírtam is. :S És azért 15 CIGÁNY!!!!!! ellen nekem semmi esélyem,még ha hívják a family-t,az szép lesz,de hogy én nem maradok élve,az biztos!

Nem szívesen tenne át másik suliba,mert ez már a harmadik középsuli lenne.

2011. nov. 15. 21:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Most se vagyok suliba,de tudják is. Szerintem kiiratom magam a hétre, és nézek sulit. Így igazolatlanom se lesz.
2011. nov. 16. 08:18
 6/16 zkriszti3 ***** válasza:
79%
Gondolom az igazgató tehetetlen,lehetetlen.Félti a bőrét ő is.Valószínű én sem mennék suliba.Oldják meg a felnőttek ahogy akarják de tenni kell nekik valamit.
2011. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát sztem a legjobb!!! megoldás a másik suli lenne, ki tudja hányan vannak, ezeknél sose lehet tudni! Nem vagyok rasszista meg semmi,de azért köszi.. 50 kg se vagyok, kb. 160 centi,és rám jönnek 20-an azért nem lenne szép.
2011. nov. 16. 09:42
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem megoldás, hogy elmenekülsz. Biztos vannak barátaid, akik segítenének. Egyszer kell odamenni és szétb@szni a szájukat.
2011. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Toborozz, harcolj, nyerj és vedelj!
2011. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tény,hogy nem megoldás a menekülés ,de ebben az esetben én a "menekülést" tanácsolom,úgy látszik neked még nem volt cigányokkal dolgok. Nem nem vagyok én sem rasszista,de én is egy 50kg.ot sem nyomó lány vagyok és 6 cigány nekemjön azért durva,nem tudsz mit tenni,egyszerűen egyenesen öngyilkosságot követsz el ha megpróbálsz szembe szállni velük. Ez van,és ennél csak rosszabb lesz.

Remélem megoldódik majd az ügyed és a szüleid kiállnak majd melletted:)

2011. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!