Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá apát a másik...

Hogy vegyem rá apát a másik sulira, ha a cigányok meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Egyik volt barátnőm rám uszította az egész sulit,mert nem adtam neki kölcsön egy nacit,mikor már lassan a fél ruhatáram nála van,és az egész osztály ellenem van, ma pedig majdnem hazáig követett egy rakás cigány (voltak vagy 15-en!),és megfenyegetett,hogyha holnap nem megyek suliba,vagy nem viszek neki cuccokat meg pénzt és ilyet,akkor szét b*sszák a számat.

16L


2011. nov. 15. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Saját hazánkban nincs arra lehetőség, hogy megvédjük magunkat. Ha támadnak is, nekünk azt tűrnünk kell. Wáá.
2011. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es

De volt már dolgom ilyenekkel is, bár az igaz, hogy távolról sem vagyok 50 kilós lány(nem is emlékszem mikor voltam utoljára 50 kiló-höhö), csak az a baj, hogy hazáig követték, tudják hol lakik, nem fognak leszállni róla csak azért, mert egy másik iskolába jár. Ezért mondom, hogy még most, az elején kell lerendezni, mert megvan rá az esély, hogy ennél csak rosszabb lesz.

17/F

2011. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jobbik, szebb jövő polgárőrség, betyársereg. ők jönnek szívesen.
2011. nov. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

"Teljesen félreérteted a helyzeted. Nem akartak megverni roma polgártársaink sosem tennének ilyet, csak a rasszista emberek találják ki az ilyen elfogult történeteket. Megnézték hol laksz, hogy visszatudják hozni a kölcsönkért dolgokat. Nem tudom mikor értitek meg nincs roma bűnözés."


Iróniát félretéve sajnálom, hogy Magyarországon ezt kell megélned. Szüleidnek sem lehet könnyű.

2011. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
telóval vedd fel mikor megzsarolnak aztán menj a rendőrségre ,ennyi
2011. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Részvétem.


Mond el neki őszintén.

2012. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!