Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatnék a lányaimmal?

Mit csinálhatnék a lányaimmal?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a kisebbik egyre kezelhetetlenebb, folyamatosan piszkálja a nővérét. Ha itthon van mindkettő akkor csak a veszekedést meg az ajtócsapkodást hallgatom, hiába szólok rá a kisebbikre hogy haggya békén a nővérét. A kicsi 14 éves a nagy meg 16.
2011. nov. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Arra még nem gondoltál, hogy nem a kisebb a hibás? Egyébként nem Te írtad még hónapokkal ezelőtt, hogy a kicsi nem tiszteli a nővérét?
2011. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
ültesd le őket és beszéljétek meg,nyilván nem a nagyobb a hibás,valószínűleg több esze van,mint a húgának
2011. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki, a kicsit egyfolytában csak fegyelmezem mással se telik az időm
2011. nov. 17. 12:23
 4/5 :) :) :) ***** válasza:
0%
de honnan veszed hogy a "kicsiben" van a hiba?????mér mindig a kisebbet kell "bántani"??
2011. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

általában a nagyobb gyereket bántják. legalábbis én mindig ezt láttam a barátoméknál, amikor a huga és közte voltak problémák- pedig teszem hozzá elfogultság nélkül, hogy a kiscsaj tud néha rohadt idegesítő lenni.

19L

2011. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!