Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megteheti azt osztályfőnököm,...

Megteheti azt osztályfőnököm, hogy nem fogadja el az orvosi igazolást? Lent.

Figyelt kérdés

Igaz, már hideg az idő de én még mindig rövid ujjú pólókban szoktam iskolában lenni. Egyrészt mert melegem van másrészt mert hosszabb pólókban, pulcsikban nagyon izzadok.

Azt mondta a tanárom, hogy nem fogja elfogadni az igazolást ha beteg leszek és hiányzok, mert azzal, hogy rövid pólókban vagyok ,,direkt" leszek beteg.


2011. nov. 19. 10:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés? Mit mondjak az orvosomnak, miért utaljon be?
2011. nov. 22. 19:08
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szeretnéd megtudni, hogy miért izzadsz:D Ja, és ne hagyd magad lerázni, hogy "á, ez csak a kamaszkor, a hormonjaid dolgoznak". Ha ekkora ész és ezt mondja, akkor mondd, hogy rendben, írhatja a beutalót az endokrinológiára is. Komolyan beszélek, tényleg így csináld, ha akadékoskodik a háziorvos. Remélem nem fog, sok szerencsét!
2011. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Pont ettől tartok, de remélem nem fog beszólni.

Majd a téli szünetben elmegyek aztán majd csak lesz valami. :)

2011. nov. 23. 15:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyilván csak fenyegetőzött, nem azért mondta ezt mert hülye, gyöpös, stb... Így reagál egy olyan ember, aki gyerekekkel dolgozik évek óta. Nem véletlenül.


Egyébként természetesen el kell fogadnia az orvosi igazolásodat, elvégre az orvos nem elsősorban téged véd azzal, hogy eltilt az iskolától, hanem a többieket. De természetesen neked sem mindegy.

2011. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!