Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyukám úgy kezel mint egy 5(!) évest! Mindig amikor egyedül hagy itthon, lelkemre köti, hogy ne pirítsak kenyeret, ne takarítsam az akváriumot, mert veszélyes...Meg ha egyedül közlekedek az utcán : mindig nézzek szét,mielőtt lelépek az úttestre...


Az még nem is lenne baj ha egyszer elmondta volna, de ezt napi kétszer hallgatni már fárasztó.


Hiába mondom neki, hogy mostmár elég, másnap újra rákezd


ÉS CSAK MOST JÖN A LÉNYEG:


14/F


2011. nov. 24. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyke gyerek vagyok én is, 14 éves, de nálam szerencsére nem áll fenn a helyzet egy ideje mert megbeszéltük:)Te is ülj le vele és magyarázd el.
2011. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem 17 évesen is így kezel, de én is megtanultam már kezelni :D
2011. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én édesanyám a mai napig nagyon aggódós fajta, pl.:ma nagyon hideg van, öltözz fel jól, óvatosan vezess, ettél ma rendesen? stb.

De az anyukám és nem idegesít vele, inkább hálás vagyok, hogy így figyel rám és törődik velem.


ÉS ITT JÖN A LÉNYEG: 33/N :)

2011. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!