Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek osztályfőnökötökn...

Mit vennétek osztályfőnökötöknek ( férfi ) ajándékozásra?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, nem rég óta ismerem. Történelem és angoltanár. 36 körül lehet, nem tudom mit vegyek neki. Gondolkodtam, hogy készítek és nyomtatok neki egy naptárat történelmi eseményekkel, de szerintem az túl komoly. Segítsetek, kérlek !
2011. nov. 27. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
alsógatyát
2011. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a naptár szerintem nagyon jó ötlet.kérdezz körbe a suliba a nagyobbaktól hátha ők jobban ismerik,hogy mit szeret :)
2011. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűha.:) Ez a naptár nagyon jó ötlet! Ha tudod, hogy a történelem melyik részét szereti jobban (magyar vagy világtöri, vagy melyik század) még jobb. Így tényleg olyan történelmi képekkel illusztrálhatod a naptárat, amiket értékel.

Ha szeretsz és tudsz rajzolni, akkor akár te is rajzolhatsz. Persze nem magadtól, hanem az adott kép alapján. :)

Mellé egy tábla csoki és kész.

Szerintem tuti örülne neki!!


Csináld meg ezt a naptárat!

16/L

2011. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A naptár jó ötlet, de ANGOLUL írd ;) angol tanárnak..
2011. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!