Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már olyan hogy reménytele...

Volt már olyan hogy reménytelenül szerettél valakit és nem merted elmondani neki? és hogyan végződött? Elmondtad?

Figyelt kérdés
kort nemet irjatok, én pont igy vagyok vele... szeretek egy fiut, akinek sajnos van barátnője, tudom ez miatt leszólnak majd sokan h haggyam a francba, de nagyon szeretem és már nem tom mit tegyek, kb 1 éve.....:// ötletek? jah 16/L ő 18/F
2011. nov. 27. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted, ő nem téged, ráadásul van barátnője. Szerinted ?

Annyira felesleges elmondanod...

2011. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de anyiiiiiiiiiiira szeretem!
2011. nov. 27. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 9. osztályos. Még 5. végén nagyon megtetszett egy fiú a volt osztályomból, és egészen az általános iskola végéig szerelmes voltam belé, hol nagyon erõsek voltak az érzéseim, hol gyengébbek. Sosem vallottam be neki, bár 5.-ven nyíltan megkérdezte tõlem, tetszik-e nekem, mert azt pletykálják, de mit tehettem, nem mondhattam a szemébe.... így letagadtam. Idõközben a láthatalan fiúból a lányok körében nagyon népszerũ srác vált, így végképp nem mertem közelíteni, féltem, azt hinné, egy vagyok a sok lány közül. Erre mit hallottam néhány hete a barátnõmtõl?? A srác meleg. Egyszerũen nem tudtam felfogni, hogy egy olyan fiúba voltam 4 éven át szerelmes, aki a saját neméhez vonzódik! Szerencsére már túltettem magam rajta, de akkor nagyon sokkolt a hír. Azóta már újra nézelõdöm az új suliban. ;) 15/L
2011. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem már ez a 3.-ik reménytelen szerelmem:D tudom ilyen korban kicsit sok, de naXd Az egyik úgy alakult ki hogy régebben csak látásból ismertük egymást, de amikor ált.-ba egy oszt-ba kerültünk akkor nagyon összehaverkodtunk, és én teljesen belezúgtam! És..persze, hogy nyuszi voltam akár még kimutatni is! Addig addig húzódott amíg kiszerettem belőle, és már csak havert látok benne..A másik az úgy volt, hogy 2 sulit bezártak a körzetben és onnan ide jöttek a diákok..Na akkor jött "életem szerelme", és először még nem nagyon bírtam a fejét, de egyre jobban csak megtetszett..Barátnőim erről tudtak, és poénból majdnem elmondták neki-.-"XD Mostmár ez az "életem szerelme" érzés teljesen elmúlt, és tök hülyének érzem magam, mivel egy elég bunkó paraszt volt a srác az tény! És most jön a harmadik..Egy 15 éves nagy colos kölök! De azért nekem szép:$:D Szóval. Vele is úgy lett volna mint a többiekkel, hogy soha még a közelébe se mertem volna menni, HA havernőm, nem haverkodott volna össze a kölök haverjával...Hát ez úgy volt, hogy nekem mindig is tetszett egy kicsit a kölök csak ez egyre erősödött az évek során...De ezt bnőm nem tudta. Azt hitte hogy utálom azt a gyereket.(Mivel úgytettem mintha...) De bnőm direkt csesztetett azzal hogy xy+yx, hogy felbasszon vele..Na és a kölök haverjánál is bevetette ezt, és a haver meg még el is hitte! És elmondta a kölöknek, aki kerek perec megmondta, hogy én nem tetszek neki..Mondom leszarom...És mára már téll leszarom de akkor nagyon fájt


15/l

Ui:bocs ha túlságosan is kiveséztem, vagy kicsit keszekusza lett, de előbb végeztem a tanulással, és hulla vagyok:D

2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 zkriszti3 ***** válasza:
Mikor reménytelenül voltam szerelmes a hibáira összpontosítottam ,csak így tudtam kiábrándulni belőle.
2011. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és ha még kiábrándulni se tudok? mit tegyek??????
2011. nov. 28. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmit.

Tűrj, engedd szabadon az érzelmeid, és hagyd, hogy elmúljon. El fog egy idő után. Ki tudja... 3 hónap, esetleg 1,5 év, de felesleges lejáratnod magad.


Minek mondanád el ? Azt hiszed, hogy elhagyja a barátnőjét, és rohanni fog hozzád ??

2011. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez pont így van velem. Nagyon szeretek egy fiút, most végzős a sulimban, szóval jövőre elmegy. Tudod ő nem csajozós fiú, szerintem sose volt barátnője, de még nekem se volt fiúm. Nem hiszem, hogy ő szeretne engem, max barátok lehetünk. De ki tudja? Talán év végén bevallom neki hogyan érzek, ha lesz hozzá merszem. Tényleg nagyon szeretem, sírok ha nem látom aznap. Ezért ki is használok minden alkalmat, hogy lássam.


16/L

2011. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na én is igy vok vele ://////
2011. nov. 30. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Most is az vagyok.. már 4 éve. Az osztálytársam :(

Lehetetlen elfelejteni, hogy minden nap látom, beszélek vele, nevetgélünk, viccelődünk :( Nehéz... Szeretem

2011. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!