Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltál már úgy, hogy nagyon...

Voltál már úgy, hogy nagyon szerettél volna egy adott nemű kisbabát, de az ultrahangon kiderült, hogy mégsem az lesz?

Figyelt kérdés

Ha nagyon csalódottnak érezted magad, hogy dolgoztad fel?

Tudom, nem a neme számít csak egészséges legyen... de most hagyjuk ezt. Ha nagyon kislányt akartál de fiú lesz vagy épp fordítva, akkor hogyan birkóztál meg a csalódottság érzésével?


2011. júl. 5. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok! Nagyon nagyon szerettünk volna kislányt,és annyira tartottam a csalódástól,hogy bebeszéltem magamnak,hogy biztosan fiú lesz,és amikor az uh-on a doki azt mondta,hogy lány nagyon nagyon meglepődtem,és nem akartam elhinni,vissza is kérdeztem,hogy mennyire biztos,megnézte még egyszer és mondta,hogy 100%.De még most sem hiszem el teljesen,majd a 4Dután:)
2011. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Elmondanád mi miatt szeretnél ennyire kislányt? Mi a jó a kislányokban? Nyilván a te gyereked akármi is lesz, csak érdekelne, hogy miért akar valaki lányt? Van ennek oka/okai, vagy egyszerűen csak egy érzés?

(Én kisfiút szerettem volna nagyon-nagyon de kislány lesz. Hátha tudsz olyat mondani aminek örülnék én is egy kicsit.)

2011. júl. 5. 09:55
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Én is ugyanúgy voltam mint az első :D

Mindig is kislányt akartam, de aztán jött egy olyan érzésem, hogy tuti fiú lesz. a 16. héten valószínűnek mondta az orvos hogy lány, de nem hittem el, csak a 19. heti 4d után. Már annyira bebeszéltem magamnak, hogy fiú lesz, hogy annak is nagyon örültem volna :D Dehát lány lett :))

2011. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen,én nagyon szerettem volna kislányt,a kisfiúnk mellé(csak két gyerek volt az álmunk)és amikor kiderült hogy ő is fiúcska,elsírtam magam.DE ez inkább annak volt betudható hogy azt sirattam hogy életemben nem lesz lányom,nem pedig a tényt hogy fiú van a pocakomban.(remélem értitek mire gondolok)egészségügyi szempontból sem javasolt következő terhesség tehát tényleg nem lesz több!Majd ezután az öt perc után,elneveztük nagy boldogan a kisfiúnkat,és elkezdett tetszeni a gondolat hogy abszolút fiús anyuka lettem.Remélem "rózsaszín-hajlamaimat" kiélhetem ikertestvérem és sógornőim leendő gyermekein :) Egyszóval a feldolgozás kb öt perc volt,pedig hidd el már a fülbevalót is kinéztem :) egy mindjárt 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk büszke anyukája Zárójel(első babámnál ugyanilyen vehemenciával vágytam kisfiúra :) megkaptam :)
2011. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem az összes UH-n lányt mondtak, azt is szerettünk volna a párommal.De annyira hangoztatták ismerősök, hogy tévedhetnek az UH-k, hogy szinte rettegtem ezért a szüléstől.Mikor a szülőszobán megkérdezték a gyerek nevét, én egyből mondtam, hogy,Luca, párom meg mondta, hogy ez még nem biztos mert lehet fiú bújik elő..

De szerencsére lány bukkant elő!

Gyerekkorom óta lány babuciról álmodtam, de most már jöhet az öcsike!! :)

2011. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nekem nincsenek rózsaszín hajlamaim amiket ki szeretnék élni... nem fogok tudni mit kezdni a kislánnyal.
2011. júl. 5. 10:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne ezt erősítsd magadban, hogy te nem fogsz tudni mit kezdeni vele. Amúgy pedig a kislányokat sem kell rózsaszín habosbabosba öltöztetni meg folyton babázni ha te nem akarod. A hormonok is rásegítenek, de te most olyan dolgon hisztizel, ami teljesen felesleges, mert imádni fogod a lányod is.
2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Van egy kisfiam és férjemnek is az előző kapcsolatából,mindig is egy kisfiút és egy kislányt szerettem volna.Így hogy van már 2 fiú,szerettünk volna egy kislányt is!
2011. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek. :) És nyilván imádni fogom. :)

Nem értetted meg a kérdést. :)

2011. júl. 5. 10:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Én most tettem fel egy kérdést,hogy mit fogok kezdeni egy kisfiúval?:))

Tegnap derült, ki hogy valószínűleg fiú. Egész végig azt hittem,hogy tuti lányom lesz. Már neve is volt. Már a gyerekszobát is fejben megterveztem, mindent lilára!

Én azért érzem magam rosszul, mert nem akarom,hogy azt "higgye",hogy nem várom őt. Mert nagyon várom, csak valahogy mindig lányos anyaként láttam magam. Én eleve is egy nagyon csajos, lilás-rózsaszínes nő vagyok!:))

2011. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!