Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinál az a szülő, akinek...

Mit csinál az a szülő, akinek a 13-14 éves lánya azon aggódik, hogy osztálykiránduláson nem fog tudni szexelni, mert éppen menstruál?

Figyelt kérdés

Engem ez most komolyan érdekelne, hogy hogyan lehet így elrontani egy gyereket?

Itt olvastam egy kérdést (szerelem, szex kategóriában), nem a kérdezőt akarom megalázni, vagy bántani, semmi személyes, mert nem ő tehet róla. Hanem a szülő. De az hogyan tud ilyet összehozni?

Majd én is szeretnék gyereket, de a mai világ már borzalmas, mi lesz mire odaérek? Elkeserítő. :'(


2009. máj. 13. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen a szülő hibája, bár nincs gyerekem így nem nagyon tudok hozzászólni. Nekem volt egy osztálytársam. Az anyjának a férje volt az első és egyetlen férfi az életében, a lánya mégis 16évesen a suli rib@nca volt. Ő biztos nem az anyjától látta ezeket a dolgokat. Az a baj, hogy nagy hatással vannak egymásra a gyrekek és sok esetben egymást rángatják a hülyeségbe.
2009. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Oké, nem tőle látta... de egyáltalán beszélt vele ezekről a dolgokról?

Meg nekem pl. ilyen eszembe sem jutott volna általános iskolás koromban, evidens volt, hogy majd ha jön valaki, aki iránt szerelmet érzek, és nem az osztályombéli fiúk akik iránt haverságon kívül mást nem éreztem. Jó, az a lány, lehet szerelmes valamelyikbe, de a kérdése úgy szólt, hogy lányok mennek át csoportosan a fiúkhoz és lehet lesz valami komolyabb... tömegszex, vagy mi?

Oké, hatással vannak egymásra a gyerekek, de ennyire? Én úgy vélem jól meg lettem nevelve. Ha valami nagy hülyeség volt osztályszinten nem feltétlen mentem bele. Lehet azzal volt a baj?, hogy nem volt bennem kellő csordaszellem. :-D

2009. máj. 13. 14:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem mindig a szülő a hibás persze hogy azon aggódik mikor lehet az osztálytársai eljátszották a nagy lányokat és ő lemaradva érzi magát nagyon sok függ attól hogy ki milyen társasággal van körül véve.Engem a suliba rendesen kinevettek és nem tartoztam a menők közé mert nem dohányoztam 13-14 évesen persze engem ez nem érdekelt de van akit érdekel hogy a menők között legyen

2009. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én sem voltam a menők közt és többször kinevettek meg stb. :) De a menők között sem volt ilyen általánosban, maximum csók. :-)

Elhiszem, hogy mennek a gyerekek egymás után, mert tényleg igaz, így van, elismerem. De akkor is, szerintem ici-picit a szülő is benne van a dologban... Érdekelne, hogy az ilyenekkel hogy ült le beszélgetni a szülő. Persze valóban lehet, hogy van olyan aki nem ront el semmit, hiszen vannak nagyon idétlen gyerekek a korban, meg amúgyis nagy az isten állatkertje.

2009. máj. 13. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Úr Isten! 13-14 évesen...Inkább a tanuláson járjon az esze! Igaz én is 14 éves vagyok, de soha, de soha nem gondoltam még ilyenre. Szerintem ez nevléstől függ na meg attól, hogy kikkel barátkozik. Komolyan, hova gondol már?!
2009. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Jól tönkre teszik magukat...én 17éves vagyok és szűz :DXD...sok tapasztalatom nincs benne...én csak szimplán anyámra hallgattam...nameg persze...engem mondjuk az általánosban mindenki utált:D egy bnőm volt...:S ő igaz tényleg kicsit ribanc lett...de engem nem befolyásolt...kicsit sem...csakhát mostmeg azt látom hogy az egész életét elbaszta...:S
2009. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
De igen,mindig a szülő a hibás! Ki mást lehetne felelősségre vonni? Kitől kelett volna annak a gyereknek megtanulnia,hogy nem mindig az a jó amit a csorda tesz,ami a médiából ömlik ránk? Sneki más nem hibás,csak a szülők. Gyakorlatilag megcsinálták a gyereket,és annyiban hagyták.Nem ilyenkor kéne ráeszmélni,hogy 13-14 évesen már érdeklődhet a szex iránt a kicsi lánya.
2009. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

szia!

Már ne is haragudj..én 14 éves vagyok..és ha nekem ilyenen járna a fejem azt hiszem a szüleimtől olyat kapnék, hogy hajam nem maradna..

2009. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem, hogy a te gyerekednek is ez a baja :)
2009. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

na .....

a lányom ma ment osztálykirándulásra .13 éves.

csupa bíztató szó :)

bízom benne , ennyi.

nevelem ,és mindíg megbeszélem vele a dolgokat ,

na ja , mondaná ő : én beszélek ( apa ),ő hallgat ( lány )

a nővére nevelése ,illetve a nevelésében elkövetett hibákon tanulva , a 13 éves lány szívéhez és eszéhez , szerintem, kizárólag megértéssel ,türelemmel ,és bizalommal lehet eljutni.

különben úgy kizár magából mint a fene !!!!

elrontani könnyű, mert nem tudod,hogy rosszat teszel. csak amikor már késő.

( azért jó a 3 gyerek : 1 elrontod, 2 tanulod, 3 alakul:)

nehezebb szülőnek lenni , mint megmászni a himaláját !

2009. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!