Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fúk, köztetek hogyan...

Kamasz fúk, köztetek hogyan alakulnak ki barátságok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Dumálunk, ha találunk közös témát, és nem áll be a kellemetlen csend akkor, megkérdezem hogy nincs-e kedve meginni egy sört, vagy valami, suli után elszívuk egy cigit, dumálgatunk, jön magától. De kevés az igazi barátság.
2011. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Együtt Trollkodunk!:D
2011. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez mit jelent konkrétan?
2011. nov. 30. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Off:

Trollkodás=Viccelődés,megviccelni valaki mást

On:

Hát még nem igazán tudom mivel általánosba járok (8.-os vagyok)és faluban járok szóval óvoda óta ismerem a jelenlegi barátaimat vagy legalább 6.óta.

Az elsőnél kicsit szolidabban :DD De pár év múlva... :D

2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%
én is falun és 8. osztály XD de ha jőn egy új srác akkor ezt csináljuk vagy valami táborba :D
2011. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, csak randomra unalom van, aztán muszály tenni valamit, elkezdünk dumálni... Többit meg felesleges ecsetelni.
2011. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!