Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Februárban leszek 18, de még...

Februárban leszek 18, de még nem buliztam. Szeretnék elmenni, főleg a szülinapomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát menj el bulizni de ne idd magad le totál részegre
2011. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lemaradt az, hogy nem engednek!
2011. dec. 4. 19:03
 3/13 anonim válasza:
Kösd össze a lepedőket és mássz ki az ablakon.
2011. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit mondanak,miért nem?

Esetleg a fiatalokra leselkedő veszélyekre mint drogok és hasonlók hivatkoznak?

Vagy egyszerüen csak nem?

Nincs valaki akiben a szüleid megbíznak és vele el mernének engedni(idősebb,de azért egy dizsiből még nem kinézett korú bátty,nővér,barát)?

2011. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
A szülinapodig megtilthatják, de utána már nem tarthatnak vissza.
2011. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"A szülinapodig megtilthatják, de utána már nem tarthatnak vissza."


És miért ne tarthatnák vissza? Attól, hogy betölti a 18-at, még nem jelent semmit. Az is csak egy szülinap, mint a többi.

2011. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag ne tarthatják vissza és nem csak egy szülinap, mert akkor válik felnőtté!
2011. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Jogilag nem tarthatják vissza?

Nem tudom,15 vagyok,de azt tudom,hogy addig amíg anyuék pénzén élek és teljes mértékben ők tartanak el addig az van amit ők mondanak ez még akkor is így lesz ha 18-19 évesen otthon lakok nyílván minél idősebb vagyok annál jobban bontogathatom a szárnyamait,bár ez előfordulhat,hogy csak nálunk működik így.


Amúgy szerintem keress egy helyet aminek csupa jó híre van meg egy olyan barátot/rokont akiben megbíznak a szülők és szabjatok együtt szabályokat így csak elengednek majd nem?!Meg én mondanám,hogy a nap folyamán mindenképpen velük is megszeretném ünnepelni a születésnapomat és nem egy örült metál partiba mennék. A szüleimnek én így mondanám:)


"És elnézést,hogy válaszoltam pedig nem vagyok szülő." (ezt az egyik válaszolónak szántam)

2011. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

"ne idd magad le totál részegre"


Miért ne?! Az a lényeg! Ráér még vasárnapi vacsorához borkülönlegességeket kóstolni. Nem kell kifeküdni tőle, de azért be kell baxni!

2011. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
... Aki lepontoz annak nem volt rendes ifjúkora.
2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!