Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárban szülő anyukák,...

Februárban szülő anyukák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én február 9-10-re vagyok kiírva. ti mikor veszitek meg a kelengyét? mi lesz a baba neve? mennyit híztatok? hogy vagytok? hanyadik baba? hogy viselitek?
2011. nov. 15. 20:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Én február 28 körülre vagyok kiírva. Első baba, kisfiú lesz, a nevét még nem tudjuk, csak keresgetünk. 6,5 kilót híztam eddig, és teljesen jól vagyok, egyet leszámítva: az emésztésem. Amúgy is rossz volt, a terhesség alatt meg csak rosszabb. Mi már átrendeztük a lakást, kifestettünk, vannak babaruháink, babakocsink, bár ezeket mind az utóbbi 2 hétben szereztük be. Ti hogy álltok? És hogy vagytok?

2011. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én febr 15-re vagyok kiírva!Időnként fáradt vagyok, mert még dolgozom jan 1-ig!Egyébként 2. baba az első lány volt, most fiú lesz és Balázs lesz a neve!Holnap megyek terheléses vérvételre!Ti túl vagytok már rajta?Hogy sikerült nektek?Kicsit félek tőle , mert dopegytet szedek és reggeli után szoktam beszedni!
2011. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Én eddig 6 kg-ot híztam, nálam a gyomorégés az állandó, eddig segített a Salvus víz,de most elfogyott, most az almával próbálkozom, elég jól működik.nekem ez a 6 kg mind pocakra megy, elég nagy már, úgyhogy a levegővétel pl kezd kényelmetlen lenni,inkább sokszor eszem keveset,mert ha teli eszem magam, majd felfordulok... nálunk is 1. baba lesz, fiú, valószínűleg Zsombor. ti hol laktok, hol szültök majd? Én Nógrád megyében,de Pesten a Péterfyben vagy a Margitban szülök. a szobát már mi is kifestettük, szinte mindent kaptunk, keresztfiam 2 éves, úgyhogy inkább csak apróságokat kell beszerezni.
2011. nov. 15. 21:21
 4/32 A kérdező kommentje:
én már voltam terhelésesen, jó lett, meg inzulinrezisztens is vagyok,de a várandósság alatt ez is normalizálódott.
2011. nov. 15. 21:23
 5/32 anonim ***** válasza:

hello


én február 24re vagyok kiirva. kisfiam lesz, Ádám. második babám, van már egy pont ma 18hónapos nagyfiam is.

mivel minden megvan nem kell sokat költeni most kelengyére:) babakocsit, butort,kádat s még nagyon sok mindent nem kell vennünk ugye. nagyfiu kap egy ifjusági ágyat(már hónapok ota nincsenek amugy sem fent a rácsok), a pici megörökli a rácsosat. valamint ami kell még uj textil pelusok, egy lázmérő etetőcumi,cumi ilyen apróságok,de ezeket csak januárban tervezem megvenni.

én eddig nem egész 3kg-ot hiztam. amugy minden ok, mostanában kezdek nyüglődni kicsit-hamar elfáradok ilyesmik. de a fiam mellett ugyanugy 100%osank kell lenni igy ha akarnám sem hagyhatom el magam:)már lassan a finishben vagyunk csajok, kitartás:)

2011. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Febr. 14-re vagyok kiírva.8 kiló pluszom van, de soványabban kezdtem, mint az előző terhességem.Van egy lányom, aki most két éves.Szintén lány jön, úgyhogy rucikat nem veszünk.Pár dologgal már előkészültem a kórházba (hálóingek, melltartóbetét, hálós bugyi, pelus, stb.).A nevet még nem találtuk ki.Egy kicsit nehezebben viselem, mert veszélyeztetett vagyok, plusz a lányom is most gyógyult meg egy 3 hetes betegségből.
2011. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első kommentes. Én ma voltam cukor vizsgálaton, teljesen jó lett. 5,0 éhgyomori, és 5,8 a 2 óra múlva.

Az én nővéremnek van 3 fia, így mi is nagyon sok mindent kaptunk. Én sajnos már nem dolgozom, mert nem tudtunk megegyezni a főnökömmel, és felmondtam, mert kikészítettek idegileg. Idegbajos terhességet meg nem akartam semmiképpen. Itthon van egy kevés munkám (könyvelek), és igyekszem nem ellustulni :D Szerencsére elég aktív vagyok. Holnaptól jógázom is. Jár valaki jógázni? Egyébként én soproni vagyok, és itt is fogok szülni.

2011. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
soproni kismama! mi is éltünk egy évet ott, és nagyon hiányzik, szeretnénk visszamenni arra a környékre,mert a férjem kint dolgozik, és most hetente találkozunk,mert én meg nógrádi vagyok, most anyumékkal lakunk, de nem egyszerű. gimi után oda jelentkeztem az óvónőképzőbe,de aztán hazaköltöztünk,most Vácra járok levelezőre,de nagyon rossz, szinte újra kellett kezdenem, nem tudom, baba mellett hogy fog menni, de próbálok pozitív lenni.
2011. nov. 16. 11:03
 9/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én február 21-re vagyok kiírva, első baba, kisfiú lesz!

Nekem eddig elég sűrű volt a terhességem, elég rossz 12. heti uh, rossz kombi teszt, idegeskedés, amnio, 3 hét várakozás, majd kiderült, hogy nincs semmi baj. Kicsit fellélegeztem, most viszont kiderült hogy határértéken van a cukorterhelésem eredménye, így mehetek a kórházba tanácsadásra.

A sok idegeskedés miatt fogytam 3 kilót, majd amnio után a sok pihitől visszahíztam, és azóta még 2 kilót szedtem fel, de mind a hasamra ment, sőt a combomból fogytam is, az is a hasamra rakódott át. Már hatalmas hasam van, kb mint aki 8-9 hónapos, de nem bánom.

Amúgy fizikailag én elég jól viselem, nem terhel meg annyira, és amúgy is pörgős vagyok, eddig mindent ugyanúgy csinálok, mint előtte, de muszály, mert lakásfelújításon vagyunk túl (festés, bútorozás), a férjem kb állandóan dolgozik, így a rendrakás az én feladatom volt.

Mi még semmit nem vettünk, kaptunk rengeteg ruhát, játékot, amit kell és nagyobb dolog Karácsony előtt szeretnénk beszerezni.

2011. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én meg Borsodból jöttem ide :) És én is nagyon szeretek itt lakni. Nekem is kinn dolgozik a párom, és sajnos mi is csak hétvégén tudunk együtt lenni, hiába van közel a határ. Nehéz a tanulás, én csak simán németül szeretnék megtanulni, de ezzel sem boldogulok. Pedig még nem is "gyerek mellett" vagyunk, csak "gyerekkel" :) Kitartás neked! Ha meg nagyon nem megy, legfeljebb elhalasztod.
2011. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!