Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá anyát, hogy a...

Hogy vegyem rá anyát, hogy a barátomnál szilveszterezhessünk? 17L

Figyelt kérdés

Először is..olyan kapcsolatban vagyunk vagyunk, hogy legjobb esetben hetente egyszer tudunk találkozni pár órára..szilveszterig már nem tudunk találkozni, és így is két hete nem láttam. Szóval szeretném vele tölteni a szilvesztert, de mivel én falun lakok, és nemigen van itt bármi, náluk lennénk a városban, (kb. 50km innen) apukája és a barátnője otthon is lennének. Nagyon szeretjük egymást, 2 hónapja vagyunk együtt (szexről még szó sincs, csak anya ettől is félt, hogy lefekszek vele és elhagy)..

Anyukám elég szigorú, bulizni is idén mehettem először(bár nincs is rá igényem), jól tanulok, ha van időm azért segítek házimunkában is.

Kétszer már volt nálunk a barátom, szóval tudja kivel lennék, nem teljesen ismeretlen számára, mégis félek felhozni a témát, nem szeretnék veszekedni:S

Ha van tippetek, légyszi segítsetek! Köszönöm előre is!:))


2011. dec. 6. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy mit szeretnél. Segíts neki, ahogy eddig is, hogy lássa nem a semmiért kéred ezt. Sok sikert:)
2011. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztelem anyukád,hogy félt téged és vigyáz rád,és hogy nem engedett el korábban az éjszakába,hidd el te is belátod már,hogy jól tette.Beszélj vele mond el az egészet,hogy otthon lesznek a szülők,meg a tesója,és vele szeretnél lenni,és hogy neked fontos lenne,sztem megérti majd.
2011. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!