Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem engedik hogy a barátomnál...

Nem engedik hogy a barátomnál aludjak Mért van ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok már 2éves kapcsolatom van nem járhatok bulizini max 10ig de akor is csak a falusi kiskocsmába megyek nem iszok nem cigizek nem dorogozok jól tanulok fiatal szüleim vannak 36-7 nem értem mért nem engednek semmit sokat bezsélgetek velük mindent elmondok nekik a barátommal már lefeküdtem azt is tudják.
2010. jún. 25. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg féltenek, hogy túl fiatal vagy és egy nem kívánatos dolog esik meg. Márpedig, ha ez megtörténik, akkor az ő dolguk lesz ennek a következményeit viselni. Ezért.
2010. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
gyerekre gondolsz ?
2010. jún. 25. 23:28
 3/15 anonim válasza:
12%
Hát, nem fog neked tetszeni amit mondok, de túl fiatal vagy ehhez, szerintem a szexhez is. Normális, hogy féltenek a szüleid, elvégre meglehetősen fiatalka vagy. Csak annyival tudlak bíztatni, hogy maradj mindig őszinte velük, mert ha idősebb leszel, biztos, hogy megérik bennük a bizalom, és nagyobb pórázra fognak engedni. Amúgy azt nem értem, mért jobb a kiskocsma, mint egy normális szórakozóhely, én egy késdobálóstól inkább félteném az ivadékom.
2010. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Igen erre mondom azt, hogy sokan felvannak háborodva ha valaki teherbe esik és fiatalon megtartja a gyereket ahelyett, hogy abortuszra menne!

Én azt mondom, nem kell fejetlenül abortuszra szaladgálni, hanem nem kell 15 évesen szexelni!

Ha valaki gyerek egy terhességre, akkor legyen gyerek a szexhez is és ahhoz ne legyen már akkora felnőtt!

2010. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az első vagyok és a gyermekáldásra gondoltam. Ha ilyen korán gyermeked lesz, akkor olyan terhet zúdítasz a szüleidre, hogy abba bele is rokkanhatnak. Eme állításomat elemezd kérlek!
2010. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függetlenül, hogy 2 éves kapcsolatod van, még csak 15 vagy, és ennyi idősen tényleg korai az együttalvás. Mondjuk szüzek sem vagytok, gondolom ismerik a barátodat is, elvileg bíznak bennetek. De még korai. Próbálj velük beszélni.
2010. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

teherbe nem eshetek mer észnél vagyunk mindig óvszert használunk!!

a szüleim ismerik a családját is és őt is!

2010. jún. 26. 11:29
 8/15 A kérdező kommentje:
ja és az a kiskocsma sem kocsma hanem oylan nem is tudom mi... olyan étterem de kocsma de disco nem tudom mi és a környékünkön ez a legnormálisabb hely
2010. jún. 26. 11:30
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Attól, hogy nem hasítottak szíjjat a hátadból, mert 15 évesen szexszelsz, az nem jelenti azt, hogy ez normális dolog, csak azt, hogy a szüleid tényleg fiatalok és próbálnak fiatalosan gondolkodni, és elfogadni a mai kor hülyeségeit, amennyire lehetséges. Az együtt alvás felnőtteknek való, te pedig gyerek vagy! Vita ebben a kérdésben, véleményem szerint, nincs. Egy gyereknek 10 után otthon a helye, egyedül az ágyában. Majd, ha felnőtt leszel, azzal kavarsz, akivel akarsz és ott alszol, ahol jólesik. Én még 30 sem vagyok, de ha az én lányom lennél, ugyanígy gondolnám, nyomás haza! L27
2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

ezt abszolút nem értem.

Tudják,hogy lefeküdtél a barátoddal többször is,de nem engedik,hogy ott aludjál nála.félnek,hogy sokadszorra is megtörténik?mert ha ez lenne az első,azt mondom oké,ne engedjenek,hisz még korai.

ezt azért megkérdezhetnéd tőlük,hogy ha már egyszer megtörtént,sőt többször is akkor miért féltenek.

2010. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!