Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi van velem? Ez mi ez? :|

Mi van velem? Ez mi ez? :|

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki eléggé félreérthető dolgokat csinál, másnap meg semmit se.

Mindig mikor nézem órán akkor olyan érzésem támad, hogy milyen jó lenne megölelni.


Nem tudom mi van velem de abszolút nem vagyok szeretethiányos. Mikor ott vagyok mellette és beszélgetünk akkor alig bírok magammal, hogy neki ne essek, remélem a többi o.társam még nem vette észre.


Egyébként nem tudom hogy mi van vele, mivel néha más lányokkal is ilyeneket csinál mint velem, nála ez már olyan megszokott dolog...:||


14L


2011. dec. 7. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes vagy...
2011. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy... Az előzőnek igaza van. Hogy érted azt, hogy félreérthető dolog?
2011. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ölelGETések, állandóan a nyomomban van stb.
2011. dec. 9. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha ölelget, akkor valószínűleg nem a pszihopata hajlamai miatt követ... Szerintem ő is beléd van esve. :)
2011. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
dehát más lányokkal is ezt csinálja néha ...(velem gyakrabban) :||
2011. dec. 12. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

nos,SZ-E-R-E-L-M-E-S vagy^^

amúgy meg attól,hogy ölelget,nem biztos,hogy bejössz neki.az én fiú osztálytársaim is szoktak ölelgetni,és mégsem szerelmesek belém.Viszont,ha téged többet ölelget,akkor téged jobban bír.Ha ügyes vagy,akkor a barátságát könnyen átalakíthatod szerelemmé^^Hajrá.

14/L

2011. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is ez van! én sem tudok mit csinálni, bevallotttam mit érzek! tedd meg te is. 14L
2011. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már tudja...de nem tőlem... a fél iskola (nem túlzok!) rólam beszél...:s

teganp egész nap sírtam. egy padon ültünk észre sem vett a barátnőimmel hülyéskedett...:|

2011. dec. 22. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
az gáz. tisztázni kell a helyzetet!
2011. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!