Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálajk? Nem birom...

Mit csinálajk? Nem birom tovább..6 hónapja elkezdtem fogyókúrázni, 10 kg-nál megáldtam a fogyásban .

Figyelt kérdés

Még mindig van 10 kg súly fölöslegem ,nem tudom ,hogy fogyjak le ,egyszerűen nem megy már 1 dkg-sem .

Utálok magamra nézni,sírhatnékom van ha magamra nézek.

Mások szerint jól nézek ki ,de még mindig úgy érzem h ha valaki rám néz röhög rajtam ...

Nap mint nap sírok,nem bírom elviselni ahogy kinézek....

Anyukám azt mondta ,hogy az a baj akármennyit fogyok ugyan annak a duci kis csajnak látom magam amilyen voltam.

Mit tegyek ?


2009. máj. 17. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A baj nem a súlyoddal van, hanem az önértékeléseddel. Vigyázz nagyon, mert amit leírtál az az anorexia kezdete.
2009. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó 5-10 kilókat a legnehezebb leadni. Nálam is itt állt meg. Stagnált egy ideig és csak akkor indult be a fogyás, ha rendszeresen mozogtam is. Azt nem írtad, sportolsz-e vmit a fogyókúra mellett.
2009. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ne add fel!!! Amit javaslok: sok sok gyümölcs, zöldség, és RENGETEG CITROMLEVES VÍZ! Az telít, és nem leszel tőle éhes, főleg most a nagy melegben nagyon jól tud esni. Ne keseredj el!!!
2009. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a ruháidon nem vetted észre a fogyást? Nekem az volt a bizonyiték. A szoknya lecsúszott a combomig.

Milyen alkat van a génjeidbe programozva? Vastagok a csontjaid, vagy vékonyak, vagy átlagosak? A szüleid, nagyszüleid testvéreid milyen alkatúak? Biztos, hogy 20 kg volt a felesleged, vagy Te akarsz összesen ennyit fogyni? Tetszel igy apádnak, bátyádnak, öcsédnek, fiúknak és NEKI?

Lehet, hogy a tested tudja az ideális súlyát és ezért állt meg a fogyásod. No és még nőni is fogsz, ha nem vagy még 21 éves.

Néztem az Euroviziós dalfesztivált. A máltai énekesnő duci, de ahogy elkezd énekelni nézem arcát és hallgatom ahogy énekel és elbűvöl. A ducisága is kell hozzá!!

2009. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Anyukám sovány,apukám inkább vastagabb.

És vastagok a combjaim -.-"

Sportolok de nem mindig ,néha 1-1 kört futok suli előtt.

és 15 éves vagyok am.

Bátyám néha csúfol h víziló ,de anyu mindig azt mondja h nem vagyok és azért csinálja h húzza az agyam.

2009. máj. 17. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem az hogy már 10 kilót lefogytál nagyon szép eredmény. A legtöbb 15 éves lány ennyire sem volna képes. Gondolj arra hogy mekkora akaraterő és kitartás kellett ahhoz hogy idáig eljuss. Megállnál hát a célvonal előtt. Nem hiszem, ha eddig sikerült, ezután is sikerülni fog ha igazán akarod és nem adod fel. Én mindig azt szoktam mondani, hogy mindegy ki hány kiló, a lényeg hogy jól érezze magát a bőrében az ember. Ha te meg vagy elégedve a testeddel, ne foglalkozz másokkal. Ha pedig nem vagy megelégedve hát ne add fel küzdelem nélkül. Aki igazán szeret el fogad olyannak amilyennek te magad elfogadod saját magadat.
2009. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!