Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babapróbálkozás előtt mennyive...

Babapróbálkozás előtt mennyivel lehet fogyókúrázni? Missed abortusz után vagyok, még nem jött meg, még minimum három hónapig nem lehet próbálkozni.

Figyelt kérdés
90 naposat szeretné elkezdeni a férjem, ha már úgyis ilyeneket kell főzni, akkor én is csinálnám, egy vagy két hónapig. Lehet vajon? Vagy egyem ezeket a kajákat, de kicsit egészítsem ki?
2010. szept. 19. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem egészséges diétát csináltam első babám születése után. Sokáig szoptattam, aztán úgy döntöttem, hogy leadom a felszedett 14 pluszkilót. Hat hét alatt 12 kg-ot fogytam, a módszert nem ismertetem, mert elég drasztikus, és amikor abbahagytam, rögtön a következő héten terhes lettem. Szerintem biztosan közrejátszott az, hogy koplaltattam a szervezetem és aztán sokmindent megadtam magamnak. Aztán a szervezetem úgy megörült, hogy baba lett. Vele már vigyáztam a terhességnél és szülés utáni napon 58 kg voltam. Velem ez történt, remélem, segítettem.
2010. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha biztosan nem lehet próbálkozni, akkor miért ne. Azért a 90 napos nem olyan drasztikus diéta, ahol mindent megvonsz magadtól.

Amikor nekünk sem lehetett próbálkozni, én is akkor diétáztam, elég keményen.

2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam születése után 12 kiló maradt rajtam. Még a szoptatás alatt terhes lettem ,de sajnos missed ab lett a vége. Annyira elkeseredtem, hogy úgy döntöttem, leadom a + kilóimat. A műtét után 1 héttel kezdtem a fogyókúrát, 2 hónap múlva már annyi voltam ,mint szülés előtt. Még 1 hónap várakozás volt, aztán indult a babaprojekt. Első hónapban összehoztuk a babát.

2010. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!