Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legjobb barátnőm fogyókúrázni...

Legjobb barátnőm fogyókúrázni szeretne. Hogyan beszéljem le? 13L

Figyelt kérdés

175cm és 57kg a lány, és olyan, mintha ki lenne nyújtva. Elég változó, egyik nap azon sír, hogy úgy szeretne kinézni, mint én(162cm 57kg, de olyan az alakom, mintha fekete lennék:S), aztán ma meg vette a light kólát meg a diabetikus müzliszeletet tízóraira. A szülei nem tudják, hogy fogyózni akar, de nem lenne neki egészséges, tipikus modell alkatú. Hogyan beszéljem le? Nem szeretném, ha hülyeséget csinálna, egy ismerősünk lánya volt már anorexiás, nem akarom, hogy vele is ez történjen:'(

13L


2011. márc. 18. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy betegség a lányoknál, mindig kövérnek látják magukat, próbáld meggyőzni hogy ő így jó ahogy van, ne csináljon hülyeséget
2011. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 :) :) :) ***** válasza:
100%
Huha az nagyon rossz lenne most neki,neki még a 65 is ideális lenne,próbáld folyton lebeszélni róla,mond el neki milyen szörnyű az anorexia(mert sajnos az is lehet hogy ebből az lesz) és hogy abba akár bele is halhat,próbáld ki deriteni hogy miért is szeretne lefogyni..Ne add fel..
2011. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyszer csináltam azt, mikor elmentünk nadrágot venni, az S-es pont jó volt, de szerinte kicsit, elküldött, hogy hozzak neki nagyobbat, vittem neki L-est, hogy lássa, hogy lóg rajta. Ez az esze meg megvette:S Pedig az még nekem is jó lenne... Nagyon aggódom érte:(
2011. márc. 18. 21:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a testalkattal fogyni akar, akkor valami személyiség zavara van. Szerintem szólj egy tanárnak és ő beszéljen a szüleivel. Ez nagyon nem jó!!!
2011. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A 13-15éves csajok legalább fele kövérnek és rondának látja magát.A fogyózás nem mindenkinél gázos,de egy ilyen vékony csajnál veszélyes lehet.Szólj a szüleinek,tanárnak akárkinek.
2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

nekem is van ilyen ismerősöm. csak rinyál és a cola ligt-tal semmit nem fog fogyni. hagyd a fenébe, mondd meg neki, hogy "akkor csinálj amit akarsz b+"

figyeld meg, hogy csak azért mondja, hogy kövér, hogy utána rámondd, hogy dehogy, tökéletes az alakod.

undorítóak az ilyen emberek.

és ezt a legkisebb flegmázásból írom, bocsánat a kifejezéseimért, de nem tudok azonosulni az ilyenekkel.

vagy ha komoly a dolog, akkor mutass neki egy képet egy igazán kövér lányról.

hajrá:)

2011. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem hallgat senkire és semmire:( Már fogyott 2kg-t, lehet, hogy hánytatja is magát, le volt gyengülve ma is. Annyira féltem! Magával sose törődik, mindig más gondjával volt elfoglalva, nem sajnáltatná magát:'(
2011. márc. 19. 22:54
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
beszélj vele.
2011. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
elnézést, de hova akar fogyni? én örülnék ha olyan karcsú lehetnék o_O
2011. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A bátyja sokat cseszteti, ugye "csak viccből", szüleire nem hallgat. Az anyukája pont akkor akart velem beszélni, mikor én is vele, mert mindketten láttuk, hogy szörnyű...Teljesen kétségbe vagyok esve:'(
2011. máj. 10. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!